Fraksiyonel CO2 Lazer İdrar Kaçırma Tedavisi

AnasayfaEstetik

Fraksiyonel CO2 Lazer İdrar Kaçırma Tedavisi

Yanak Dolgusu Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey
Samsun’da Sağlık Turizmine Katkı Sağlayacak Adres
Mikro İğneleme Nedir? Evde Tedavi İçin En İyi Cihazlar

Fraksiyonel CO2 Lazer İdrar Kaçırma Tedavisi… Fraksiyonel CO2 lazer, vajinal duvarların doğal olarak daha güçlü bir yapıyı yeniden oluşturmasına, kayıp hacmi geri kazanmasına, doğal nemi, kayganlığı ve elastikiyeti artırmasına izin vermek için vajinal mukoza epitel tabakasının yeniden şekillenmesini destekleyen en yeni ve en güçlü vajinal gençleştirici lazerdir. Cerrahi invaziv bir prosedür gibi olmayan Fraksiyonel CO2 Lazer Vajinal Gençleştirme size herhangi bir kesinti olmaksızın güvenli ve etkili bir tedavi sunar.

Vajinal Gençleştirmeyi Kimler Düşünmelidir?

Doğumdan veya menopozdan sonra vajinanız elastikiyetini kaybetmiş olabilir veya duvarlar incelmiş ve doğal yağlama üreten önemli ölçüde azalmış olabilir. Birçok kadın doğumda perine yırtıklarından veya epizyotomiden yara dokusuna sahiptir, vajinanın gevşemesi ve gevşekliğinden cinsel tatminden yoksundur, idrar tutamama dereceleri, vajinanın yapısında ve işlevinde değişikliklere neden olacak şekilde vajinal atrofiden kasların zayıflığı.

Yukarıdaki belirtilerden herhangi birini yaşıyorsanız, Fraksiyonel CO2 Lazer Vajinal Gençleştirme, sorununuzu çözmek için ilk tercihinizdir.

Tedavi ayrıca dış dudaklar için de faydalıdır ve daha hoş bir estetik için boyutu küçültebilir, bölgenin rengini açabilir ve cilt dokusunu ve tonunu iyileştirebilir.

Fraksiyonel Co2 Lazer Vajinal Gençleştirme Nasıl Yapılır?

Doktor, olası anormallik endişelerini dışlamak için öncelikle bir vajinal muayene yapacaktır.

Tedavi sırasında, doktor veya hemşire sterilize aplikatörü vajina duvarı boyunca dışa doğru hareket ettirecek ve lazeri tüm alanı kaplayan 360 derecelik bir düzende uygulayacaktır. Tüm prosedür sadece birkaç dakika sürecektir. Tedavi sırasında hafif bir ısı hissi yaşayabilirsiniz, ancak bu çok naziktir ve herhangi bir ağrı hissetmemelisiniz.

Perine bölgesi tedavisi için hafif yanma hissini azaltmak için her zaman topikal uyuşturma kremine ihtiyacınız vardır. İşlem sırasında veya sonrasında ağızdan ağrı kesici kullanımına gerek yoktur. Post prosedürünüzde kesinti yok.

Tedavi istenen sonucu ne kadar sürede ve ne sıklıkla elde edebilir?
Fraksiyonel CO2 Lazer Tedavi Protokolünden, vajinal tabakada optimal sonuçları görmek ve istenen sonucu elde etmek için genellikle 4-6 hafta arayla 3 tedaviye ihtiyaç vardır.

Yıllık bakım tedavileri şiddetle tavsiye edilir.

Tedavi Sonrası Gerekli Olan İşlem Sonrası Bakım Nedir?

Tedaviden sonra yanma ve hafif akıntı ve/veya kanama hissedebilirsiniz, ancak bu belirtiler çok hafiftir ve genellikle 1-2 gün içinde düzelir. Vajinal kayganlaştırıcı jel rahatsızlık için yardımcı olabilir. Tedaviden sonraki ilk bir hafta, tedavi edilen bölgede (sıcak duş veya sauna gibi) ısıya maruz kalmamaya çalışın; Cinsel aktiviteden veya tampon veya duş kullanmaktan kaçınmaya çalışın; Tedavi edilen bölgenin rahat etmesini sağlamak için pamuklu iç çamaşırı ve gevşek oturan altlar giyin.

Fraksiyonel CO2 Lazer Vajinal Gençleştirme İle İlişkili Riskler Nelerdir?

Diğer lazer prosedürlerinde olduğu gibi, tedaviden sonra hafif bir yanma hissi, çok hafif morarma veya şişlik olabilir. 50 yaşın üzerinde idrar yolu enfeksiyonu geliştirme riskiniz biraz artar. Mevcut araştırma ve klinik araştırma çalışmasında bildirilen başka önemli tedavi komplikasyonları yoktu.

YORUMLAR

WORDPRESS: 0