Karmik Ruh Eşi Nedir? Karmik Ruh Eşi Olduğunuza Dair 13 İşaret

AnasayfaYaşam

Karmik Ruh Eşi Nedir? Karmik Ruh Eşi Olduğunuza Dair 13 İşaret

Artık bazı ilişkilerin neden yalnızca hayatta güçlü dersler verme amacı taşıdığının ardındaki gerçeği öğrenin.

Mutlu Olmak İstiyorsanız Bu 5 Şeyi Yapmayın
Sosyal Medyanın Kadınlar Üzerindeki Etkisi
Bu Yüzden Güven Sorunlarınız Var

Karmik Ruh Eşi Nedir? Karmik Ruh Eşi Olduğunuza Dair 13 İşaret… Karmik ruh eşlerinin ne olduğunu ve hayatınızı nasıl etkilediklerini merak ediyorsanız, sizin için cevaplarımız var. İnsanlar sadece aşık olmak değil, ömür boyu bir kez yaşanabilecek bir aşk yolculuğunun parçası olmak isterler. Zamanla değiştikçe ilişkilerimiz de gelişiyor. Artık ebeveynlerimiz veya topluluğumuz tarafından belirlenen uygunluğa dayalıdırlar ve artık tatmin edici değildirler.

Karmik Ruh Eşi Nedir? Karmik Ruh Eşi Olduğunuza Dair 13 İşaret

Hepimiz senin için deli gibi bir aşk arıyoruz. Ama ruh eşleri, ikiz alevler ve karmik ruh eşleri arasındaki gerçek fark nedir? Gerçek şu ki, bu ilişkilerin hiçbiri diğerlerinden üstün değil. Bu sadece şu anda bu dünyada deneyimlediğimiz türden yaşam durumlarına ve öğrendiğimiz ilkelere bağlıdır. Bazı insanlar bu bağlantılardan herhangi birini keşfetme fırsatına asla sahip olmayabilirken, diğerleri üçünü de keşfetme şansına sahip olabilir.

A. Karmik İlişkiler

Genellikle girdiğimiz ilk ilişki karmik bir ilişkidir. Genellikle bize önceki yaşamlarımızda kavrayamadığımız dersler verirler. Karmik ilişkilerin kolay olması amaçlanmamıştır. Bize atanan ortaklar, bizim için işleri kolaylaştırmak için tasarlanmamıştır. Bize zor bir ders vermeleri ve düşünme ve yaşama biçimimizi değiştirmeleri amaçlanıyor.

Karmik ilişkilerle ilgili garip olan şey, onlar için ne kadar çaba sarf ederseniz edin, işe yaramıyor gibi görünmeleridir. Ancak bunun nedeni, bu ilişkilerin yürümemesi gerektiğidir. Asla karmik ruh eşinle mutlu bir hayat yaşamak istemedin. Evet, bunu kabul etmek zordur, özellikle de bu ilişkilerin muzdarip olduğu şey genellikle sevgi veya uyumluluk eksikliği olmadığı için. Ne kadar uğraşırsanız uğraşın işler yolunda gitmiyor ve yolunda gitmiyor. Her ne olursa olsun, bu durumda verebileceğiniz en kötü karar, peşini bırakmamaktır.

Bu ilişkiler tutkulu ve sıcaktır ve bazen sarhoş edici görünebilir, ancak asla uzun sürmeleri amaçlanmamıştır. Karmik ruh eşleri hayatımıza girer, bize bir ders verir, bizi daha iyiye doğru değiştirir ve sonra gider. Erken evlenen ve genç yaşta boşananlar, kesinlikle karmik eşleriyle evlenmişlerdir. Buradaki ders, zamanı geldiğinde bırakacak ve devam edecek kadar güçlü olmaktır.

B. Ruh Eşi İlişkileri

Çoğumuz hayatımızda birkaç karmik ilişki deneyimlesek de, öğrenilecek bir sonraki ders genellikle ruh eşi partnerimizdir. Ruh eşleri bize en iyi sevgiyi verebilir. Tatlı ve basit, ancak son derece karmaşık olabilirler. Sık sık ruh eşi ortaklarımızla bir hayat kurmayı ve onlarla evlenmeyi seçiyoruz çünkü onlarla benzersiz bir bağ paylaşıyoruz.

Bunlar bizi iyi hissettiren ve bizi farklı bir düzeyde etkileyen insanlardır. Ancak, bu ortaklar ne kadar harika olsalar da, bizim için her zaman kolay olmuyorlar. Ne tür bir ilişki içinde olursanız olun, her zaman zorluklar olacaktır. Bu yüzden aralarında ayrım yapmak çok zordur. Bu ilişkilerin amacı bizi yatıştırmak veya egolarımızı rahatlatmak değildir.

Bir ruh eşi ilişkisi, öğrettiği ders türü ve öğrenmenin sunulma şekli bakımından karmik bir ilişkiden farklıdır. Karmik ilişkiler genellikle bize dünyayı ve diğer insanları nasıl gördüğümüzü öğretir. Ruh eşi ilişkileri bize korkuları, toplumsal baskıları, öz-değeri ve sevgiyi içeren içsel dersler verir. Şu anda hangi frekansta titreşiyorsak o frekansta ruh eşlerimizi kendimize çekeriz.

Ruh eşi ortakları, derin bir bağ hissettiğimiz kişilerdir. Birbirinizi önceki bir yaşamda tanıdığınıza dair bu tuhaf duyguya kapılabilirsiniz. Ruh eşi sevgisi, ilişkideki sorunları çözmek için onların değil, değişmesi gerekenin biz olduğumuzu hissettirir. Bazen, diğer kişiyi hak etmediğimizi bile hissedebiliriz.

Büyüklüğümüzü fark etmemize yardımcı olmak için bize bazı ruh eşleri atanır. Benliği içeren bu büyük soruları çözmemize yardımcı olurlar. Ruh eşleri, yalnızca kendileri ve ihtiyaçları ile ilgilenen karmik aşıkların aksine, bizi önemser. Aslında, ruh eşi ilişkilerinin romantik olmasına bile gerek yok. Çoğu zaman, her yaşamda benzer ruh çevrelerinde doğarız. Gerçek ailelerimiz olan kişiler, mutlaka kan bağımız olan kişiler değildir.

C. İkiz Alev İlişkileri

Bu dünyanın dışında bir ruh eşiyle romantik bir ilişki hissedebileceğinden, ikiz alevle birlikte olma deneyimi kadar büyüleyici değildir. İkiz alev ortakları, hem karmik hem de ruh eşi bağlantılarının bir kombinasyonudur. Ancak, benlik duygumuza ve egomuza daha fazla meydan okurlar. İkiz alevlerimizle sadece ruh seviyesinde bağlantı kurmuyoruz, aynı ruhu onlarla paylaşıyoruz.

Teori, ikiz alevlerin zamanın başlangıcında tek bir ruhtan ayrıldığını ve iki fiziksel bedene yerleştirildiğini belirtir. Aslında onlarla temasa geçtiğimizde ayna gibi bir bağlantı oluşuyor. Hayatımız boyunca inkar ederek ya da kaçarak geçirdiğimiz her şeyle birdenbire yüzleşme ihtiyacı hissederiz. Bize korkularımızı ve ego güdümlü arzularımızı öğretirler. Tüm insanlar ikiz alevleriyle yeniden bir araya gelmez, ancak kavuştuklarında bu, “hayatta bir kez” olan türden bir sevgi yaratır. Evet, korkular ve zorluklar olacak ama yoğun bir şekilde tatmin edici bir ilişki olacak.

İkiz alevlerin yeniden bir araya gelmesinin zamanlanmış olduğuna inanılır ve bu, iki ruh kişisel ve ruhsal gelişim yolculuğuna çıkmak istediğinde gerçekleşir.

Karmik bir ilişki içinde olup olmadığınızı nasıl anlayabilirsiniz? Aşağıdaki belirtilerin sizin ve eşiniz için geçerli olup olmadığını kontrol edin.

Karmik İlişkilerin 13 İşareti1

1. Karmik Ortaklar Bencildir

Karmik ortakların ilişkide sağlıklı sınırları yoktur. Genellikle sadece kendi ihtiyaçlarını ve kişisel çıkarlarını önemserler. Genellikle taciz edici veya birbirine bağımlı ilişkiler kurarlar. Biriniz çok bağlı olabilirken, diğeriniz bunu bir çıkar ilişkisi olarak görebilir.

2. Karmik Ortaklar Tekrar Kalıpları

Biriyle inişli çıkışlı bir ilişki içindeyseniz, bunun karmik bir ilişki olduğunun önemli bir işaretidir. Aynı türde ilişki sorunları yaşamaya devam ederseniz, bunun sadece kılık değiştirmiş bir ders olduğunun farkında olmanız gerekir. Karmik ilişkiler durgun kalır ve aynı kalıpları tekrarlar. İlerlemenin tek yolu, deneyimden büyümek ve o kişiyi bırakmaktır.

3. Karmik Ortaklar Kontrol Ediyor

Karmik ortaklar takıntılı ve aşırı kıskançtır. Her şey diğer kişiye sahip olmakla ilgilidir. Ayrıca, karmik bir ilişki içinde olanlar için diğer kişi genellikle evrenin merkezi olur. Gülümsemenizin tek sebebi ve mutluluğunuzun ana sebebi onlar. Karmik bir ilişki içinde olanlar genellikle ortaklarını bir kaide üzerine koyarlar ve çok geç olana kadar kusurlarını görmeyi reddederler. Gerçek kapıyı çaldığında sert düşerler.

4. Karmik Ortaklar Bağımlılık Yapar

Karmik ilişkiler genellikle son derece tutkuludur. Her iki partner de aşık olma fikrine kafayı takmış durumda ve genellikle popülerlik, yakışıklılık, mali durum ve mesleki veya sosyal statü gibi yüzeysel şeylere ilgi duyuyorlar.

5. Karmik İlişkiler Kaderinde Hissediyor

Partneriniz olmadan yaşayamayacağınıza ruhunuzun derinliklerinden inanırsınız ve ilişkide ne kadar sefil olursanız olun, ikinizin de kaderinde birlikte olmak varmış gibi hissedersiniz. İlişkinin neden dağılmaya devam ettiğini anlayamıyorsunuz ve onu düzeltmek ve bir arada tutmak için kendi yolunuzdan çıkıp duruyorsunuz. Partnerinizin çekiciliğine karşı koymak son derece zordur. Ondan almanız gereken dersi öğrenene kadar içine çekilmeye devam edersiniz.

Karmik Ruh Eşi Nedir? Karmik Ruh Eşi Olduğunuza Dair 13 İşaret

6. Karmik Ortaklar Bağımlılık Yaratır

İlişki tarafından tüketilirsiniz. Kişisel kimliğinizi kaybedersiniz ve ilişki TÜM zaman zihninizi meşgul etmeye başlar. Partnerinize ilişkideki tüm gücü verirsiniz. Her şey için bu kişiye duygusal, zihinsel ve fiziksel olarak bağımlı hale gelirsiniz.

7. Karmik Ortaklar Anında Bağlantı Hisseder

Bu tür bir ilişki genellikle ani çekim ile işaretlenir. Kişiyi saplantı haline getirmeye devam ediyorsun. Onların kusurlarını görmezden gelir ve hataları için bahaneler uydurursunuz. Bu kişinin sizin için mükemmel olduğunu ve onlar gibi kimsenin olmadığını hissediyorsunuz. Sanki onları başka bir hayattan tanıyormuşsunuz gibi gelir ve onlara yoğun bir şekilde bağlanırsınız.

8. Karmik İlişkiler En Kötü Korkularınızı Ortaya Çıkarır

Karmik partneriniz, ölesiye korktuğunuz her şeyi yüzeye çıkaracaktır. Bağlılık, terk edilme, reddedilme, duygusal bağlanma veya kayıp korkusu olsun, karmik bir ilişkiye girdiğinizde bunların hepsiyle ve daha fazlasıyla yüzleşeceksiniz.

9. Karmik İlişkiler Karanlık Tarafınızı Ortaya Çıkarıyor

Karmik ilişkiler, en zor ve istenmeyen özelliklerinizi ortaya çıkarır. Bunların farkında bile olmayabilirsiniz – yoğun kıskançlık, çıldırtıcı nefret, kontrol edilemeyen öfke… adını siz koyun. Sizi bir insan olarak parçalarlar ve gerçekte ne kadar zayıf olduğunuzu size hatırlatırlar.

Karmik Ruh Eşi Nedir? Karmik Ruh Eşi Olduğunuza Dair 13 İşaret

10. Karmik İlişkiler Mantıksızdır

Karmik ilişkiler, çirkin güvensizliklerinize ve en kötü savunmasızlıklarınıza bir ayna tutar. Kendin gibi davranmayı bırak ve normalde yapmadığın şeyleri yap. Doğru ve yanlış duygunuzu kaybedersiniz ve mantıksız davranışlarınız için bahaneler uydurursunuz.

11. Karmik Ortaklar Düğmelerinize Olumsuz Bir Şekilde Basıyor

Bu ilişkiler, kendinizi nasıl seveceğinizi öğrenmeniz gerektiği için olur. Koşullarınızı kontrol edemeyeceğinizi öğrenmelisiniz. Bu sonsuz döngüden ancak kendinize odaklandığınızda ve egonuza hakim olmayı öğrendiğinizde kurtulabilirsiniz.

Karmik Ruh Eşi Nedir? Karmik Ruh Eşi Olduğunuza Dair 13 İşaret

12. Karmik İlişkiler Doğası gereği Çalkantılı

Bu ilişkiler inanılmaz derecede değişken. Düzensiz, öngörülemez ve sağlıksızdırlar. Kendiniz için yapabileceğiniz en iyi iyilik, karmik bir ilişki içinde olduğunuzu fark etmek ve salıvermeyi öğrenmektir. Kendi iyiliğin için önce kendini koymalısın. Yapamazsanız, kendinizi nasıl ayıracağınızı ve ondan nasıl kurtulacağınızı öğrenene kadar aynı kalıbı tekrarlamaya devam edeceksiniz.

13. Karmik İlişkiler Uzun Süremez

Bu sonsuza dek senin kişin DEĞİL. Ne kadar umarsanız, dileyin, dua edin ve inanın, bu sizin masalınızın sonu değil. Televizyonda ve filmlerde gördüklerinize inanmayın – bu tür bir ilişki asla yürümez. Çatışmalardan yaratılırlar ve her zaman çatışma ve kalp kırıklığıyla sonuçlanırlar. Zihinsel, fiziksel ve ruhsal esenliğiniz için çok sağlıksızdırlar ve genellikle uzun sürmezler.

Ne tür bir romantik ilişkiye girerseniz girin, her zaman sorunlar ve zorluklar olacaktır. Ancak, bu engeller bazı önemli dersleri öğrenmenize ve büyümenize yardımcı olur. Hatırlanması gereken en önemli şey, partneriniz dışarı çıkıp yoluna devam etmek istiyorsa, gitmelerine izin vermeniz ve bunu zarif bir şekilde yapmanız GEREKİR.

İster karmik bir ilişki olsun ve onların tek amacı hayatınıza girip onu değiştirmek olsun, ya da onlar sizin mümkün olan en iyi insan olmanıza yardım etmek için burada olan ruh eşiniz, ya da onlar sadece sizin daha iyi olan yarınızsa – var. asla yalvarmak zorunda kalmayacağınız türden bir aşk değil.

 

 

 

Sevgili NHMAG okurları, Karmik Ruh Eşi Nedir? Karmik Ruh Eşi Olduğunuza Dair 13 İşaret yazımızı beğendiyseniz, Sağlık, Güzellik, Estetik, Yaşam, Pilates, Yoga, Fitness, Makyaj, Yaşam, İlişkiler, Diş Estetiği, Dermatoloji, Cilt Bakımı, İncelme, Zayıflama, Meditasyon, Beslenme, Diyet gibi Kadın ve Yaşam haberleri için NHMAG’ı takip edebilir ya da google üzerinden farklı aramalar da yapabilirsiniz…

Karmik Ruh Eşi Nedir? Karmik Ruh Eşi Olduğunuza Dair 13 İşaret

YORUMLAR

WORDPRESS: 0