Kadınlar Arkadaş Edinmede Erkeklerden Daha mı İyi?

AnasayfaYaşam

Kadınlar Arkadaş Edinmede Erkeklerden Daha mı İyi?

Daha Mutlu Bir Kadın Olmanın 10 Yolu
Kadınların Aşık Olmasının En Önemli 8 Nedeni
Samsun’da Gençlik Spor ve Nefes Egzersizi Buluşması

Kadınlar Arkadaş Edinmede Erkeklerden Daha mı İyi?… Yeni bir araştırma, kadınların ömür boyu arkadaş edinmede erkeklerden daha iyi olduğunu ortaya koydu.

Kadınlar Arkadaş Edinmede Erkeklerden Daha mı İyi?

Çoğu kadının, olmayan erkeklerin aksine, okuldan bir en iyi arkadaşı vardır. NHMAG okuyucularına bu ankete katılıp katılmadıklarını ve en iyi arkadaşları hakkında ne düşündüklerini soruyoruz.

Kadınlar Arkadaş Edinmede Erkeklerden Daha mı İyi?

Kadınların erkeklerden daha iyi arkadaş olduğunu düşünüyor musunuz?

“Arkadaş edinme ve arkadaşlığı sürdürme konusunda kadınların erkeklerden daha iyi olduğuna katılıyorum. Bunun sebebi kadınların duygusal olmaları ve çabuk bağlanmaları, dolayısıyla arkadaşlarından kolay kolay vazgeçememeleri olabilir. Biliyorum. okul günlerimden en yakın arkadaşım. 20 yıldan fazla zaman geçti ama hala haftada bir buluşup neredeyse her gün konuşuyoruz. Bir dizi okul, üniversite, bina ve iş arkadaşım var, bu yüzden bilmiyorum ama kesinlikle arkadaş edinme ve iyi bir arkadaş olma konusunda iyiyimdir.”

“Bence kadınlar çok konuştukları için kolayca arkadaş edinebiliyorlar! Birkaç yıl önce tam bir erkek fatmayken Delhi’den Mumbai’ye taşındım. Bütün gün kriket oynardım ve buradaki insanlarla geçinmekte zorlandım. .Zaman geçtikçe feminen tarafım ortaya çıktı ve kızların arkadaşlığından zevk almaya başladım.Şık ve modaya uygun olmamdan en yakın arkadaşım sorumlu.Bana karşı çok tatlıydı, gardırobum ve moda konusunda bana yardımcı oldu.”

Kadınlar Arkadaş Edinmede Erkeklerden Daha mı İyi?

“Bence arkadaşlığın özü anlayıştır ve kadınlara erkeklerden daha kolay gelir. En yakın arkadaşım başka şehirde yaşıyor ama yılda bir buluşup üç dört ayda bir telefonda konuşuyoruz. Ama mesafeler bile geçmedi” Hiçbir şeyi değiştirmedim. Hala aynı bağı paylaşıyoruz. İhtiyacım olduğunda yanımda olacağını biliyorum ve ben de onun için aynısını yaparım”

“En iyi arkadaşımı okul günlerimizden beri tanırım, onunla bir okul gezisinde tanıştım ve kitaplara olan sevgimizle bağ kurduk. İkimiz de çok okuyoruz ve kitaplar üzerine uzun tartışmalar yapıyoruz. Bununla birlikte, erkeklerin kötü olduğunu düşünmüyorum. Bu konuda kadınlardan çok daha iyi olan birkaç erkek tanıyorum.”

“Kadınlar arkadaş edinmede iyi ama erkeklerin de kötü olduğunu düşünmüyorum. O kadar iyi olmayan birkaç kişi olsa da, tanıdığım çoğu erkek okul arkadaşlarıyla hala çok iyi arkadaşlar ve hala düzenli olarak takılıyorlar. Çok yakın arkadaşım var ama en yakınım okul arkadaşım. Beni anlıyor ve pozitif tavrı onu özel kılıyor.”
Bu kaynak metin hakkında daha fazla bilgiEk çeviri bilgileri için kaynak metin gerekli.

Kadınlar Arkadaş Edinmede Erkeklerden Daha mı İyi?

İlgili: Erkek Arkadaşınızdan Nasıl Özür Dilenir

“Arkadaş edinme konusunda kadın ya da erkek olmaktan çok senin kişiliğine bağlı olduğunu düşünüyorum. Ancak, kadınlar herhangi bir gruba kolayca karışma eğilimindedir çünkü bence biz daha uyumluyuz. En iyi arkadaşımı benim yaşımdan beri tanıyorum.

Geçen yıl okulda, şimdi neredeyse sekiz yıl oldu. Çoğunlukla aptallık üzerine bağlanıyoruz. Onu çok uzun zamandır tanıdığım için, onunla her şeyi paylaşmak ve ona hemen hemen her şeyi anlatmak daha kolay çünkü beni iyi tanıdığını ve beni yargılamayacağını biliyorum. .”

 

 

Sevgili NHMAG okurları, Kadınlar Arkadaş Edinmede Erkeklerden Daha mı İyi? haberimizi beğendiyseniz, Sağlık, Güzellik, Estetik, Yaşam, Pilates, Yoga, Fitness, Makyaj, Yaşam, İlişkiler, Diş Estetiği, Dermatoloji, Cilt Bakımı, İncelme, Zayıflama, Meditasyon, Beslenme, Diyet gibi Kadın ve Yaşam haberleri için NHMAG’ı takip edebilir ya da google üzerinden farklı aramalar da yapabilirsiniz…

Kadınlar Arkadaş Edinmede Erkeklerden Daha mı İyi?

YORUMLAR

WORDPRESS: 0