Güzel Bir Gülümseme İçin 5 İpucu

AnasayfaGüzellik

Güzel Bir Gülümseme İçin 5 İpucu

Ayurveda ve Cilt Bakımı: 5 İlginç Gerçek
Gülme Çizgilerini Azaltmak İçin En İyi 3 Egzersiz
Mikro İğnelemenin Faydaları

Güzel Bir Gülümseme İçin 5 İpucu…

Selfie’ler ve anında fotoğraf paylaşımıyla, kameraya hazır bir gülümsemeye sahip olmak harika. Yine de, parlak bir gülüşü nasıl sağlayacağınızı bilmek için ünlü olmanıza gerek yok.

Güzel Bir Gülümseme İçin 5 İpucu

Arkadaşlarınıza göndermekten memnuniyet duyacağınız resimleri çekmek için bu adımları izleyin.

1 Doğal Olun

Fotoğraf zamanı geldiğinde hafifçe gülümseyin. Böylece yüzünüz rahatlamış görünür. Ağzınız hafifçe açılır ve alt dudağınız üst dişlerinizin kıvrımıyla eşleşir.

Eski bir dostu gördüğünüzde yüzünüzde oluşan hızlı gülümsemenin tam tersidir. Bu, gözlerinizin kısılmasına ve boyun kaslarınızın gerilmesine neden olarak garip görünen bir fotoğrafa neden olabilir.

2 Dik Durun.

Gülümsemeniz bazen sizi çift çeneniz varmış gibi gösteriyor mu? Ardından duruşunuza dikkat edin. Kambur durursanız veya başınız çok öne eğilirse, gülüşünüzün görünümünü beğenmezsiniz.

Öneri: Başınızı hafifçe çevirin ve çenenizi düşürün, böylece yüzünüz kamerayla tam olarak aynı hizada olmaz.

3 Ruju İyi Seçin

Cilt tonunuzla uyumlu bir ruj seçin. Doğru ruj tonu dişlerin daha beyaz görünmesini sağlar.

Kiraz kırmızısı, şarap, böğürtlen, erik veya pembe pembe gibi tonlar en iyi seçimlerdir. Mavi bazlı veya pembe bazlı alt tonlar, dişlerinizdeki sarı lekeleri gizlemeye yardımcı olacaktır.

Yanlış renk, özellikle de çok koyu veya çok kırmızı, gülüşünüzü daha az çekici yapabilir.

4 Dişlerinizi Ve Diş Etlerinizi Kontrol Edin

Gülümsemenizi kameraya hazırlamak bazen biraz sahne arkası hazırlık çalışması gerektirir.

Dişleriniz zamanla sararmışsa, bir beyazlatıcı ürün deneyin veya diş hekiminizi ziyaret edin. Çatlak, kırık veya eksik dişlerin düzeltilmesi muhtemelen bir diş hekimi ile biraz zaman alacaktır.

Diş etlerinize bakmayı unutmayın. Onları yardımcı oyuncular olarak düşünseniz de hoş bir gülümsemede çok önemli bir rol oynuyorlar. Bu yüzden onları iyi durumda tutun. Her gün fırçalayın, diş ipi kullanın ve antibakteriyel bir gargara ile durulayın.

Güzel dişlere sahip olabilirsiniz, ancak diş etleriniz sağlıklı değilse bu, gülümsemenizi olumsuz etkiler.

5 Alıştırma

Mükemmel gülümsemeniz bir gecede olmayabilir. Yaklaşan bir düğün veya mezuniyet gibi büyük bir fotoğraf etkinliğiniz varsa, aynanın karşısında gülümsemenizi deneyin.

Omuzlarınızı gururla geride tuttuğunuzda ve doğal, zorlamadan gülümsediğinizde nasıl göründüğünü ve hissettirdiğini görebilirsiniz. Ayrıca başınızı çevirerek ve en iyi açınızı bularak da oynayabilirsiniz.

 

Sevgili nhmag okurları Güzel Bir Gülümseme İçin 5 İpucu haberimizi beğendiyseniz. Diş Estetiği, Diş Bakımı, Gülüş Estetiği, Sağlık, Güzellik konularında Google‘da araştırmalar yaparak Güzellik konusunda haberler bulabilirsiniz…

YORUMLAR

WORDPRESS: 0