Kahve Keyfi Brew Gorillas İle Atakum’da

AnasayfaBeslenme

Kahve Keyfi Brew Gorillas İle Atakum’da

Cansın Sevinç ve Aydan Özlem Hun tarafından İstanbul'da kurulan Brew Gorillas, şimdi Samsun Atakum'da kahveseverleri eşsiz kahve lezzetiyle buluşturuyor.

Çocuk Hastalıkları ve Önleme Yolları
Samsun’da Nefes Kampı
Zayıflamanın Teknolojik Yöntemi: Vacu Magic Slim Line

Dünyanın en sevilen içeceklerinden biri olan kahve, sadece bir içecek değil, bir tutkudur. Her yudumunda keyif ve enerji veren bu lezzetli içecek, milyonlarca insanın güne başlama ritüelinin vazgeçilmez bir parçası haline gelmiştir. Kahve, kokusuyla sarmalar, tadıyla mest eder ve sohbetlerin en tatlı eşlikçisidir.

Kahveseverler için harika bir haber var! Artık kahve dünyasına yeni bir soluk geldi, Brew Gorillas… Yeni tatlar keşfetme ve kahve deneyimini zenginleştirme fırsatı sunuyor. Kahvenin sonsuz çeşitliliğini ve tadını çıkarmak isteyen herkes için, Brew Gorillas kahve tutkunlarının buluşma noktası olacak.

brew gorillas

2020 yılında İstanbul Kadıköy’de Cansın Sevinç, Aydan Özlem Hun tarafından kahve üretimi üzerine kurulan Brew Gorillas eticaret sistemiyle kahveseverlere özel tatlar sundu.

2022 yılının sonlarında Samsun’da faaliyete devam eden Brew Gorillas ilk kafesini de Atakum’da açtı.

Brew Gorillas’ın kurucularından Cansın Sevinç, “Kahveseverleri Brew Gorillas lezettiyle buluşturmak ve onlara kahveyi nasıl işlediğimizi göstermek için Atakum’da ilk kafemizi açtık” dedi.

Kahve tutkunlarının bir araya geldiği Brew Gorillas, yeni kahve demleme yöntemlerini öğrenmek, en sevilen kahve çeşitleri hakkında bilgi edinmek ve kahveyle ilgili deneyimlerinizi paylaşmak için mükemmel bir ortam bulacaksınız. Çünkü burada herkesin bir fincanda birleştiği, kahve sevgisiyle dopdolu bir atmosfer var.

brew gorillas

Açılışı Atakum Belediye Başkanı Serhat Türkel Yaptı

Brew Gorillas’ın açılışına katılarak kadın girişimcilere desteğini gösteren Serhat Türkel açılışta kurdeleyi bizzat kesti. Türkel, “Atakum belediyesi olarak kadın girişimcilere her zaman destek olacağız. Atakum’u yaz kış turizmin merkezi yapacağız” diye konuştu.

Sizde bu eşsiz deneyimi yaşamak isterseniz Atakum’da bulunan Brew Gorillas‘a uğrayın. Kahve keyfini evinde sevenlerdenseniz www.brewgorillas.com‘a tıklamanız yeterli.

YORUMLAR

WORDPRESS: 0