Merhaba Güzel Ruhlar

AnasayfaKöşe Yazarları

Merhaba Güzel Ruhlar

Merhaba Güzel Ruhlar... Haftaya Ay Kova Burcu'ndayken başlıyoruz. Duygusal konuları akla uydurma ihtiyacı ile kendimiz ya da etrafımızdakiler ile aramıza mesafe koymak isteyebiliriz.

5-11 Aralık Haftası Astroloji Analizi
Öz Şefkat
Mutluluğun Önündeki Engelleri Kaldırın

Merhaba Güzel Ruhlar… Haftaya Ay Kova Burcu‘ndayken başlıyoruz. Duygusal konuları akla uydurma ihtiyacı ile kendimiz ya da etrafımızdakiler ile aramıza mesafe koymak isteyebiliriz. Duygulardan ve hislerden kaçınmak,
kendi özgürlüğümüze odaklanmak, entelektüel kapasitemizi artıracak konulara odaklanmak bu
günlerin etkisi kapsamında olacak.

Merhaba Güzel Ruhlar

Çarşamba gününe kadar devam edecek bu süreçte kendimizi otorite figürleri tarafından kısıtlanmış ve engellenmiş hissedebiliriz. Asi ve isyankar yanımızı ayağa kaldırarak değil, akıl ve kelimeler ile sakince kendimizi ifade etmeye dikkat etmekte fayda var.

Merhaba Güzel Ruhlar

28 Kasım Pazartesi günü Mars ve Satürn arasında üçgen açı meydana gelecek. Uzun zamandır planını kurduğumuz, adım atmak için cesaret aradığımız, güç ve destek istediğimiz konular ile ilgili fırsatlar karşımıza çıkabilir.

Karmik etkili karşılaşmalar yaşayabiliriz. Kapanmayanı kapatabilir, bir türlü yapamadığımız konuşmaları bugün yapabiliriz.
Ay 30 Kasım Çarşamba günü itibariyle Balık Burcu’na geçiyor. 2 Aralık Cuma gününe kadar Balık Burcu’nda seyahat edecek olan Ay sezgiler ve ilhamlar anlamında bizi destekleyecek.

Merhaba Güzel Ruhlar

Yardım faaliyetlerinde bulunmak, meditasyon yapmak, dua etmek ve bilinçaltı çalışmalarında faydalanmak adına çok güzel etkiler mevcut. Bu süre içerisinde ise dikkat etmemiz gereken en önemli nokta ikili ilişkiler.

Kelime kavgaları, ifade problemleri, inanç ve hayat görüşü çatışmaları adına riskli bir süreç içerisindeyiz. Eğer şartlar istediğimiz gibi ilerlemezse kurban bilincinin içerisine çekilebiliriz.

İlişkilerimizde inanç yüklemeye çalışmak ve fikirsel mücadeleye girmektense orta yolu nasıl bulabiliriz? sorusuna odaklanmak ve hoşgörü ve sevgiyi çoğaltmak, merhamet, şefkat gibi duyguları aktif şekilde kullanmak yerinde olacaktır.

2 Aralık Cuma günü Ay Koç Burcu‘na geçiş yapacak. Kendimizi daha canlı ve daha özgüvenli hissedeceğimiz etkiler alacağız. Etrafımızdaki olayları kişisel algılamaya açık bir süreç, bu hislerle fevri çıkışlara dikkat etmekte fayda var. Gün içerisinde yürüyüş yapmak, hareket halinde kalmak enerjimizi dengeleyecektir.

Merhaba Güzel Ruhlar

Hafta sonuna doğru netleşecek Güneş ile Chrion arasındaki üçgen açı, uzun zamandır çözüm bulamadığımız konularda rahatlama yaşayacağımızı anlatıyor. Uzun zamandır hareketsiz kalmış olabiliriz, kendimizi, kimliğimizi ortaya çıkarmakta zorlanmış olabiliriz. Bu konulardaki yaralarımız artık şifalanmaya hazır.

Hafta sonu ise Neptün ileri hareketine geçmeden önce durağan halde kalacak. Duygularımızı anlamlandırmakta, gerçekliğimizi kavramakta zorlanabiliriz. Kandırılma ve dolandırılma ihtimaline karşı dikkatli olmakta fayda var.

Merhaba Güzel Ruhlar

Nefes ve meditasyon çalışmaları yapmak, resim, müzik gibi ruhumuzu besleyen alanlardan faydalanmak kendimizi iyi hissetmemizi sağlayacaktır.

 

Sevgili nhmag okurları, Merhaba Güzel Ruhlar haberimizi beğendiyseniz, Sağlık, Güzellik, Estetik, Yaşam, Pilates, Yoga, Fitness, Makyaj, Yaşam, İlişkiler, Diş Estetiği, Dermatoloji, Cilt Bakımı, İncelme, Zayıflama, Meditasyon, Beslenme, Diyet, Psikoloji, Astroloji, Burç Yorumları, Kişisel Gelişim gibi Kadın ve Yaşam haberleri için nhmag’ı takip edebilir ya da google üzerinden farklı aramalar da yapabilirsiniz…

Merhaba Güzel Ruhlar

YORUMLAR

WORDPRESS: 0