Aslan ve Başak Uyumlu mu?

AnasayfaAstroloji

Aslan ve Başak Uyumlu mu?

Bu karşıtların arkadaşlık, yakınlık ve evlilikte nasıl bir araya geldiklerini keşfedin.

Boğa Kadını İçin Hediye Önerileri
Aşk ve Dostlukta Terazi ve Akrep Uyumluluğu
Terazi Erkeğini Kazanmanın Yolları

Aslan ve Başak Uyumlu mu?.. Uzmanlar sık sık komşu zodyakların mükemmel bir eşleşme oluşturmadığına dikkat çekmişlerdir. Bu nedenle Aslan ve Başak uyumluluğu dinamik olmayabilir. Farklılıkları göze çarpıyor ve işaretlerin çok az ortak noktası var. Başak’ın utangaç ve içine kapanık karakteri, sert ve dışa dönük Başak’ın zıt kutbunda bulunur.

Aslan ve Başak Uyumlu mu?

Arkadaşlıklarının, fiziksel yakınlıklarının ve evli yaşamlarının yönlerini daha derinlemesine inceleyeceğiz. Yukarı kaydırın!

Aslan ve Başak Bir İlişkide Uyumlu mu?

Aslan ve Başak Uyumlu mu?

Aslan ve Başak Uyumlu mu?

Bir Aslan burcunun temel içgüdüsü, ilgi odağı olmak ve kişilikleri, davranışları ve şefkatleri için onaylanma arzusudur. Partinin can damarı olmayı severler ve herkesi eğlendirerek ortamı yumuşatmak isterler. Aslan cömertlik ve nezaketle doludur ve yönetmeyi ve hüküm sürmeyi seven gerçek bir kraldır.

Başaklar güvenlik, düzen ve sükunet ihtiyaçları tarafından yönlendirilir. Güneş burçlarının en spontane olanları değiller. Hoş olmayan sürprizlerden kaçınmak için her şeyi önceden planlamayı severler. Olağanüstü organizasyon yetenekleri sayesinde, hayatlarını yapılandırmak için genellikle titiz bir kurallar dizisi izlerler.

Ancak bu farklılıklara rağmen Aslan ve Başak güçlü bir çift olma potansiyeline sahiptir. Farklı güneş enerjileri, Başak’ın meraklı analitik zihninin Aslan’ın genellikle özel olan ve başkaları tarafından gözden kaçan tarafını takdir etmesine yol açar. Leo’nun kişiliğinden o kadar da gurur duymayan diğer güneş burçlarının aksine, Başaklar, Aslanları büyüleyici bulma eğilimindedir. Diğerleri genellikle Aslanları benmerkezci olarak yanlış yorumlarken, aslında sanatlarını bir hizmet olarak kullanmaya çalışırlar. Başaklar, bir Aslan’ın gerçek doğasını bir kez kavradığında, eşlerinin sadakatini ve alçakgönüllülüğünü kabul etmek için hiçbir şeyden vazgeçmezler. Bu, sonunda çiftin kırılmaz bir bağ kurabilecekleri ortak bir zemin bulmasına yardımcı olur. Başaklar, Aslanların güvenilirliğine ve sadakatine hayrandır. Aslanlar yeteneklerini dağıtmayı sevmezler, bu yüzden nadiren yalan söyler ve kopya çekerler, bu da Başaklar için çok önemli bir göstergedir. Başak’ın üstün anlayışı ve Aslan’ın hizmet etme ihtiyacıyla, her ikisinde de en iyiyi ortaya çıkaran tamamlayıcı bir denge oluşturmaları kaçınılmazdır.

Aslan ve Başak’ın zıt kişilikleri de bazı ilginç dostluklara yol açar. Bir sonraki bölümde daha fazlasını öğrenin.

Aslan ve Başak: Arkadaşlık Uyumluluğu

Aslan ve Başak Uyumlu mu?

Aslan ve Başak Uyumlu mu?

Tıpkı diğer arkadaşlıklar gibi, bir Aslan ve Başak arasındaki arkadaşlığın da inişleri ve çıkışları olabilir. Farklılıklarına saygı duydukları sürece harika arkadaş olma potansiyeline sahipler, ancak bunu söylemek yapmaktan daha kolay. Başlangıçta, her biri diğerinin olumsuz özelliklerine odaklanma eğiliminde olabilir. Aslanlar bağımsız olmayı ve kasaba hakkında konuşmayı severken, Başaklar fazla içine kapanık ve eleştirici olabilir. Ancak, bu aşamayı geçtikten sonra anlamlı ve anlamlı bir ilişki kurabilirler.

Bir arkadaş olarak, Aslanlar kibar ve cömerttir ve sadakatlerinin kanıtı olarak arkadaşlarına hediyeler ve büyük jestler yağdırmayı severler. Sırlarını paylaşmak isteyen insanlar için genellikle büyük sırdaşlar olarak hareket ederler. Ağlamak için harika bir omuzdurlar ve son derece güvenilir olabilirler. Ancak, Aslanların eksikliği, işleri halletmek için biraz sabırdır, bu nedenle sakin ve sakin olabilen insanlara ihtiyaçları vardır. Başakların Aslanlar için değerlerini kanıtladıkları yer burasıdır. Yapı, kurallar ve sükunet tarafından yönlendirilen insanlar olarak Başaklar, tam da Aslanların ihtiyaç duyduğu türden arkadaşlardır. Aslanlar saatlerce konuşmayı severler ve Başaklar – neyse ki – harika dinleyiciler olma eğilimindedir. Eleştirel olmalarına rağmen, diğer insanların fikirlerini dinlemekten çekinmezler. Başaklar mantıklı ve incelikli olduklarından, arkadaşları için özverili davranışları Aslanlar tarafından fark edilmeyebilir.

Başakların açılması biraz zaman alabilir, ancak açtıklarında arkadaşlıkları konusunda çok ciddidirler ve her zaman başkalarını önlerine koyarlar. Mükemmellik talep ederler ve bu nedenle arkadaşlarına karşı çok seçicidirler. Planların iptal edilmesinden veya birinin gelmemesinden nefret ederler, bu nedenle güvenilir bir arkadaşa sahip olmak onlar için çok önemlidir. Girin: Aslan. Sadık, cömert ve her zaman bir plana hazır olduğu bilinen Leo, Başak için güvenilir bir arkadaş olduğunu kanıtlar.

Başak, arkadaşlıktaki herhangi bir aksilik için çekingen ama pratik yaklaşımlar sunma eğilimindeyken, Leo buna biraz dram katma eğilimindedir. Bu fark, birbirlerinin açık sözlülüğünü ve cömert kalbini takdir etmelerini sağlar.
Bir sonraki bölümde Aslanlar ve Başak’ın nasıl aşık olduğunu görün.

Aslan ve Başak: Aşk Uyumluluğu

Aslan ve Başak Uyumlu mu?

Aslan ve Başak Uyumlu mu?

Tıpkı arkadaşlıkları gibi, ilişkileri de başlangıçta biraz çekişme yaşayabilir. Dışa dönük ve hevesli Aslan, bazen utangaç ve içe dönük Başak’a meydan okuyabilir. Ancak, zıt kutuplar olmalarına rağmen, kendilerinde eksik olan şeyi birbirlerine tam olarak verebilirler. Şakacı bir Aslan, Başak’ın şehvetli doğasını ortaya çıkarmaya yardımcı olabilir ve tasasız aşk tarzları, Başak’lara olumsuzluklara odaklanmadan samimi aşk maceralarının tadını çıkarma şansı verebilir. Bir Başak’ın güven verici ve sadık doğası, bir Aslan’ın sevildiğini ve sözlerinin tutulacağından emin olduğunu hissetmek için ihtiyaç duyduğu türden bir ortaktır.

Aslan ve Başak birbirleri üzerinde hassas ve olumlu bir etkiye sahip olma eğilimindedir. Aslan, Başak’ın ciddi doğasını hafifletmeye yardımcı olurken, Başak, Aslan’ı sakinleştirmeye ve onlara sabrın önemini öğretmeye yardımcı olur. İlişkilerindeki zorluklarda bile birbirlerine olan bağlılıkları ve sadakatleri zerre kadar azalmaz.

Aslan ve Başak’ın aşkta oldukça uyumlu olduğu açıktır. Peki ya cinsel uyumlulukları? Bir sonraki bölümde öğrenin.

Aslan ve Başak: Cinsel ve Samimiyet Uyumluluğu

Aslan ve Başak Uyumlu mu?

Aslan ve Başak Uyumlu mu?

Aslan ve Başağın benzer yanlarından biri varsa o da inandıkları şeylere tutkuyla bağlı olmalarıdır. Bu durum yatak odası için de geçerlidir. Aslanlar genellikle aşırı hevesli ve yüksek libidoya sahip şehvetli varlıklardır, bu nedenle seks yaparken doğal olarak liderliği ele alır ve eşlerine hükmederler. Olduğu söyleniyor, yatak odasında oldukça verici oldukları biliniyor.

Başak, kendiliğindenliğin hayranı olmasa da, Aslan partnerine güvenirlerse, farklı cinsel eylemleri denemekten zevk alabilirler. Aslanlar yatak odasında daha cömert olma eğiliminde olduklarından ve eşlerine hizmet etmeyi sevdiklerinden, Başak burcunun seks sırasındaki şefkat ihtiyacını karşılayabileceklerdir.

Aslan’dan gelen otantik ifadeler ve net iletişim, bir Başak’ı harekete geçirebilir ve tüm cinsel deneyimi geliştirebilir.
Aslan ve Başak hayatın her alanında oldukça uyumlu olsa da, ilişkilerinde de birkaç dezavantaj var. Aşağıda bir Aslan ve Başak ilişkisinin artılarını ve eksilerini inceleyin.

Aslan ve Başak İlişkisinin Artıları ve Eksileri

Aslan ve Başak Uyumlu mu?

Aslan ve Başak Uyumlu mu?

Artıları

Zıt kutupların birbirini çektiğini söylemeye gerek yok. Tamamen zıt doğalarda bile, Başak ve Aslan, aralarında doğal bir anlayış geliştiren doğuştan gelen bir birliktelik duygusuna sahip komşu burçlardır.
Leo’nun ilgi odağında kalma ihtiyacı, Başak’ın kenarda kalmayı seven utangaç doğasıyla mükemmel bir şekilde tamamlanır.
Başak’ın düzen duygusu ve kurallara uyan doğası, Leo’nun yoğun hayatına huzur getirmeye yardımcı olur.
Başaklar, mantıklı ve pratik düşünce trenleriyle Aslanların birçok sorunu çözmesine yardımcı olur.
Leo’nun coşkusu, Başakların ciddiyetlerinden kurtulmasına ve hayattan biraz daha zevk almasına yardımcı olabilir.

Eksileri

Leo’nun sürekli dikkat ve güvence ihtiyacı, bunu düşünmeyen pratik Başak tarafından genellikle göz ardı edilir. Bu sürekli ilgi arzusu, kendi işine odaklanan Başakları uzaklaştırabilir ve sinirlendirebilir. Ve Aslanların bu ihtiyacını anlamayabilirler. Bu nedenle, doğal olarak, takdir edilmeyen bir Aslan, Başak partnerine karşı biraz burukluk besleyebilir ve bu nedenle sorunlara neden olabilir.
Başaklar, ne kadar mantıklı olsalar da, zaman zaman çok fazla eleştirel ve baskın olabilirler, bu da Leo’nun dışa dönük kişiliğiyle otomatik olarak çatışır. Bu genellikle sinirlerin yükselmesine neden olarak sevgi denklemlerine ciddi bir darbe vurabilir.
Daha metodik olmayı tercih eden bir Başak için Leo’nun kendiliğindenliğinin çok fazla olabileceğine yardımcı olmuyor. Bu nedenle, ortak bir plan üzerinde anlaşmak ve hatta nerede yemek yeneceğine karar vermek ikisi için zor olacaktır.

 

 

 

 

Sevgili NHMAG okurları, Aslan ve Başak Uyumlu mu? yazımızı beğendiyseniz, Sağlık, Güzellik, Estetik, Yaşam, Pilates, Yoga, Fitness, Makyaj, Yaşam, İlişkiler, Diş Estetiği, Dermatoloji, Cilt Bakımı, İncelme, Zayıflama, Meditasyon, Beslenme, Diyet gibi Kadın ve Yaşam haberleri için NHMAG’ı takip edebilir ya da google üzerinden farklı aramalar da yapabilirsiniz…

Aslan ve Başak Uyumlu mu?

YORUMLAR

WORDPRESS: 0