Çizgileri ve Kırışıklıkları Azaltmanın 5 Yolu

AnasayfaCilt Bakımı

Çizgileri ve Kırışıklıkları Azaltmanın 5 Yolu

Erken Yaşlanma Kırışıklıklara Neden Olan Günlük Kötü Alışkanlıklar
Sağlıklı Ciltler İçin En İyi 10 Ev Yapımı Mango Yüz Maskesi
Melazma Nedir?

Çizgileri ve Kırışıklıkları Azaltmanın 5 Yolu… Artan yüz hatları ve kırışıklıklar yaşlanma sürecinin doğal bir parçasıdır. Doğal olmaları, onlarla yaşamamız gerektiği anlamına gelmez.

1. AccuTite

AccuTite, deri altı doku katmanlarını harekete geçirmek için radyofrekans enerjisini kullanır ve bu süreçte yağ ceplerini küçültür ve cildi tonlandırırken aynı zamanda kollajen üretimini uyarır. AccuTite kaşları, göz kapaklarını, çeneyi ve dudak çevresindeki bölgeleri tedavi etmek için kullanılır. AccuTite etkili, cerrahi olmayan bir seçenek olsa da, daha dramatik sonuçlar için liposuction ile kombine edilebilir.

2. FaceTite

FaceTite, AccuTite ile aynı radyo frekansı teknolojisini kullanır. FaceTite, sarkan cildi tedavi etmek ve gıdı, yanaklar ve boyundaki yağ birikintilerini azaltmak için dokuya derinlemesine nüfuz eder. FaceTite ayrıca liposuction ve mikro iğneleme ile kombine edilebilir. Liposuction, yağı ortadan kaldırmaya yardımcı olurken, mikro iğneleme kollajen üretimini uyarmaya yardımcı olur.

3. Morpheus8

Morpheus8, radyofrekans teknolojisini mikro iğneleme ile birleştirerek başka bir düzeye taşıyor. Morpheus8, radyofrekans enerjisini minik iğneler aracılığıyla derinin derinliklerine uygular. Radyofrekans teknolojisi, hedeflenen yağ hücrelerini ısıtırken, mikroiğneler, küçük deliklerin her birinde kollajen üretimini uyarır.

Üç seanslık bir dizide Morpheus8 çizgileri ve kırışıklıkları azaltır. Ayrıca güneş lekeleri, akne izleri ve hiperpigmentasyon gibi diğer cilt sorunları için de etkili bir tedavi yöntemidir.

4. Botoks

Botox enjeksiyonları, orta ila şiddetli alın çizgileri, yan kantal çizgiler (kaz ayakları) ve/veya kaş arası çizgileri (kaş çatma çizgileri) tedavisi için FDA onaylıdır. Botoks yüz kaslarını gevşeterek çizgilerin ve kırışıklıkların düzelmesine neden olur. Botoks altı aya kadar sürebilir ve genellikle sonuçları iyileştirmek için diğer yüz gençleştirme prosedürleriyle birleştirilir.

5. Lazer Cilt Yenileme

Lazerle cilt yenileme, ameliyata gerek kalmadan yüzünüzün görünümünü yıllarca ortadan kaldırabilir. uzmanlar, hastalara Fraxel lazer tedavileri sunmaktan çekinmezler. Lazer, cilt tonunu ve dokusunu yumuşatmak, cildi sıkılaştırmak ve çizgileri ve kırışıklıkları yumuşatmak gibi bir dizi fayda sunar. Lazer ayrıca yaşlılık lekeleri ve güneş lekeleri gibi diğer cilt sorunlarını da giderebilir.

 

 

Sevgili nhmag okurları, Çizgileri ve Kırışıklıkları Azaltmanın 5 Yolu haberimizi beğendiyseniz, Sağlık, Güzellik, Estetik, Yaşam, Pilates, Yoga, Fitness, Makyaj, Yaşam, İlişkiler, Diş Estetiği, Dermatoloji, Cilt Bakımı, İncelme, Zayıflama, Meditasyon, Beslenme, Diyet, Psikoloji, Astroloji, Burç Yorumları, Kişisel Gelişim gibi Kadın ve Yaşam haberleri için nhmag’ı takip edebilir ya da google üzerinden farklı aramalar da yapabilirsiniz…

YORUMLAR

WORDPRESS: 0