Doğal Görünen Meme Büyütme İçin İpuçları

AnasayfaGüzellik

Doğal Görünen Meme Büyütme İçin İpuçları

Yaz Aylarına Selülit Savaşında Bir Adım Önde Girin!
Fit Olmanıza Yardımcı Olacak 17 İpucu
Gülme Çizgilerini Azaltmak İçin En İyi 3 Egzersiz

Doğal Görünen Meme Büyütme İçin İpuçları… Göğüs büyütme ameliyatının amacı daha büyük, daha dolgun göğüslerdir; ancak, birçok potansiyel hasta, sonuçlarının sahte veya doğal görünüp görünmeyeceği konusunda endişelenir. İyi haber şu ki, plastik cerrahınızla doğru iletişim ve planlama ile, kendinizi güvende hissetmenizi ve görünmenizi sağlayan güzel ve doğal görünümlü sonuçlar bekleyebilirsiniz.

Doğal Görünen Meme Büyütme İçin İpuçları

İşte doğal görünen göğüs büyütme sonuçları için ipuçları.

Deneyimli Bir Plastik Cerrahla Çalışın

Doğal görünümlü sonuçlar elde etmek için yapabileceğiniz en iyi şey, mükemmel eğitim ve cerrahi beceriye sahip bir plastik cerrahla çalışmaktır. Cerrahınız ayrıca yüzlerce meme büyütme prosedürü uygulamış olmalıdır. Kaldırma ile meme büyütme operasyonu geçirmekle ilgileniyorsanız, kombinasyon prosedürlerini gerçekleştirme konusunda özel deneyime sahip bir cerrah seçtiğinizden emin olun.

Bir plastik cerrah seçerken, göğüs büyütme öncesi ve sonrası galerisini incelemek için biraz zaman ayırın. Geçmişteki hastaların cerrah hakkında söylediklerini ve sonuçlardan memnun olup olmadıklarını okuyun. Nitelikleri hakkında bilgi edinmek için cerrahın web sitesine göz atın. Göğüs büyütmeye odaklanan özel eğitim ve sürekli eğitim programları bir artıdır.

Göğüs İmplantı Seçeneklerinizi Anlayın

İmplantlarınızı seçerken göz önünde bulundurmanız gereken birkaç faktör vardır:

Tip. Üç tip implant vardır: salin, silikon jel ve yüksek düzeyde kohezyonlu silikon jel implantlar (diğer adıyla “sakızlı ayı” implantlar). Pek çok kadın, salinden çok doğal meme dokusu gibi hareket ettikleri ve hissettikleri için silikon ve yüksek düzeyde kohezyonlu silikon implantları tercih eder. Bununla birlikte, bir kadın için en doğal olan şey, nihayetinde kişisel tercihe bağlıdır.

Şekil. Göğüs implantları yuvarlak ve damla şeklinde mevcuttur. Yuvarlak implantların üstte ve altta aynı miktarda çıkıntısı vardır. “Anatomik” implantlar olarak da bilinen damla şeklindeki implantlar, alt kısımda üst kısımdan daha fazla çıkıntı olacak şekilde tasarlanmıştır. En doğal görünen sonuçlar için, doğal meme dokusunun eğimini taklit eden gözyaşı damlası şeklindeki implantları tercih edebilirsiniz.

Projeksiyon. İmplantın profili veya göğüsten ne kadar uzakta olduğu da ne kadar doğal göründüğünü etkileyebilir. Yüksek profilli implantlar göğüsten daha uzağa çıkıntı yapar ve bu nedenle orta ve düşük profilli implantlardan daha dramatik sonuçlar sağlar. Ek olarak, yüksek profilli implantlar memenin üst kısmında daha fazla dolgunluğa sahiptir ve push-up sütyen tipi bir görünüm oluşturur.

İmplant Yerleştirme

Göğüs implantları göğüs kasının üstüne veya altına yerleştirilebilir. Her yaklaşımın artıları ve eksileri olmakla birlikte, göğüs kasının altına implant yerleştirilmesinin genellikle en doğal görünen sonuçları verdiği kabul edilir.

Mevcut Göğüs Dokunuzu ve Cilt Kalitenizi Düşünün

Göğüs dokusu ve cilt kalitesi, hangi implant boyutunun sizin için en doğal göründüğünü etkiler. Örneğin minyonsanız, büyük implantları düzgün bir şekilde kapatacak kadar cilt veya meme dokusuna sahip olmayabilirsiniz. Dr. Reagan ile görüşmeniz sırasında cerrah, hangi implant boyutunun en doğal görünen sonuçları üreteceğini belirlemek için göğüs boyutunuzu, mevcut meme dokunuzu ve cilt kalitenizi değerlendirecektir. Ayrıca vücut ölçülerinizi (örn. bel, kalça ve göğüs boyutu) dikkate alacak ve genel şeklinizle orantılı ve gurur verici bir implant boyutu önerecektir.

 

 

Sevgili nhmag okurları, Doğanın Mucizesi Propolis haberimizi beğendiyseniz, Sağlık, Güzellik, Estetik, Yaşam, Pilates, Yoga, Fitness, Makyaj, Yaşam, İlişkiler, Diş Estetiği, Dermatoloji, Cilt Bakımı, İncelme, Zayıflama, Meditasyon, Beslenme, Diyet, Psikoloji, Astroloji, Burç Yorumları, Kişisel Gelişim gibi Kadın ve Yaşam haberleri için nhmag’ı takip edebilir ya da google üzerinden farklı aramalar da yapabilirsiniz…

YORUMLAR

WORDPRESS: 0