Emin Olmak İçin Sizi Test Ettiğine İlişkin 10 İşaret

AnasayfaYaşam

Emin Olmak İçin Sizi Test Ettiğine İlişkin 10 İşaret

Bu işaretlerden bir ipucu alın, böylece onun için doğru olanı yapabilir ve kalbini kazanabilirsiniz.

Bir Evlilik Terapistine Göre Kötü Bir Evliliğin 7 İşareti
Erkek Arkadaşınızla Nasıl Sarılırsınız?
Sizi aç bırakan 12 yiyecek ve içecek

Emin Olmak İçin Sizi Test Ettiğine İlişkin 10 İşaret… Bir ilişkinin ilk aşamalarındayken, onun sizi test ettiğine dair bazı işaretler fark edebilirsiniz. Bir hayat arkadaşı seçmek önemli bir karardır, bu nedenle, anlaşılır bir şekilde, bir kadın, birbirleri için yapılıp yapılmadıklarını görmek için bir erkeği test eder. İnanılmaz olan şey, seni uygun bir eş olarak görecek kadar seviyor olması. Kesinlikle seninle ilgileniyor ama ilişkinin bir son kullanma tarihi varsa vaktini boşa harcamak istemiyor.

Emin Olmak İçin Sizi Test Ettiğine İlişkin 10 İşaret

Bir kadın sizi çeşitli şekillerde test edebilir. Her kadın benzersizdir ve gereksinimleri değişebilir. Bir bayanın ona uygun olup olmadığınızı belirlemek için sizi teste tabi tuttuğunun en önemli on işaretinin bir listesini derledik. Okumaya devam et!

Onun İçin Doğru Kişi Olup Olmadığınıza Karar Vermek İçin Sizi Test Ettiğine İlişkin 10 İşaret

1. Size Gelecek Hedeflerinizi Sorar

Emin Olmak İçin Sizi Test Ettiğine İlişkin 10 İşaret

Emin Olmak İçin Sizi Test Ettiğine İlişkin 10 İşaret

Seninle ilgileniyorsa, gelecekle ilgili planlarının ne olduğunu önemseyecektir. Size hayattan ne istediğinizi ve önümüzdeki 5, 10 ve 20 yılda kendinizi nerede gördüğünüzü soracak. Bu, uzun vadeli bir şey istediğine ve planlarında nereye düştüğünüzü görmek istediğine veya tam tersine işaret eder. Evlenmeyi, çocuk sahibi olmayı veya kariyerinizi değiştirmeyi planlıyor musunuz?

Hayatta spontane olmak önemli olsa da, planlanmış geniş bir yaşam haritasına sahip olmak önemlidir. İşler her zaman planladığımız gibi gitmeyebilir, ancak birine sahip olmak ileri görüşlü, organize ve odaklanmış olduğunuzu gösterir – bir yaşam partnerinde önemli görülen nitelikler. Büyük ölçüde farklı yaşam hedefleriniz varsa, bu muhtemelen bir anlaşmayı bozacaktır.

2. Geçmişinizi Bilmek İstiyor

Emin Olmak İçin Sizi Test Ettiğine İlişkin 10 İşaret

Emin Olmak İçin Sizi Test Ettiğine İlişkin 10 İşaret

Geçmişinizi (özellikle de ilişkilerinizi) öğrenmek istiyorsa, bu sizin romantik geçmişiniz ve nasıl bir partner olduğunuz hakkında daha çok şey öğrenmek istediğini gösterir. Sizden kimin ayrıldığını (veya kiminle ayrıldığınızı) ve neden olduğunu bilmek isteyecektir. Bu, gelecekte anlaşmaları bozabilecek kırmızı bayrakları taramanın incelikli bir yoludur. İlişkinizin nasıl sona erdiği ve onunla nasıl başa çıktığınız, psikolojik ve duygusal profiliniz hakkında benzersiz bir bakış açısı sağlar.

Hâlâ eski kız arkadaşına takıntılı olan veya geri tepme ilişkilerine girmeye eğilimli biri, uzun süreli bir ilişki için iyi bir aday değildir. Geçmişi öğrenmek, bağımlılıklar, aldatma, cinsel istismar, bastırılmış travma veya aile içi şiddet gibi daha ciddi konulara ışık tutabilir.

3. Anlaşmayı Bozanları Soruyor

Sevgi, saygı ve iyi iletişim bir ilişkinin sağlam temelleridir. Bir diğer önemli unsur uyumluluktur. Zıt kutuplar başlarda çekici gelse de, ortak noktaları daha fazla olan insanlar uzun vadede bir arada kalma eğilimindedir. Flört konusunda nerede çizgi çiziyorsun? Peki ya kumar? Borç? Çocuk yetiştirme? Dini inançlar? Bunlar, çoğu çiftin sonunda ayrıldığı yaygın sorunlardır. Bu yüzden bu tür anlaşmaları bozanları bilmek isteyecektir. Açıkçası, her zaman her konuda aynı fikirde olmayacaksınız – ancak önemli konularda aynı sayfada olmak önemlidir.

4. Davranışlarınızı Kontrol Eder

Emin Olmak İçin Sizi Test Ettiğine İlişkin 10 İşaret

Emin Olmak İçin Sizi Test Ettiğine İlişkin 10 İşaret

Görgü insanı adam eder! Diğer insanlara, özellikle de garsonlara, şoförlere ve diğer kadınlara karşı nasıl davrandığınızı her zaman izleyecektir. Onlara nasıl davrandığınız, karakteriniz hakkında çok şey gösterir! Öfkeni kaybetmek ya da birini küçümsemek anında kapanır. Başkalarına karşı düşünceli olmak, nazik ve sabırlı olduğunuzu gösterir. Bunlar, gelecekteki bir partnerde kontrol edilmesi gereken harika niteliklerdir. İnsanları selamlamak, başkalarına yardım etmek ve insanlara teşekkür etmek gibi basit hareketler harika bir izlenim bırakmaya yardımcı olur.

Elbette sandalye çekmek, kapıyı veya şemsiyeyi tutmak veya ceketi teslim etmek modası geçmiş görünebilir. Ancak bu küçük eylemler size kek puanları kazandırabilir.

5. Aileniz ve Arkadaşlarınız Hakkında Daha Fazlasını Öğrenmek İstiyor

Arkadaşlar ve aile, sosyal hayatımızda büyük bir rol oynar. Yani seninle ilgileniyorsa, arkadaşların hakkında daha çok şey öğrenmek ve ailenle tanışmak isteyecektir. Size onlar hakkında ve hayatınızda ne kadar önemli oldukları hakkında sorular soracaktır. Ailenden uzakta mısın? Yüzeysel arkadaşlıklarınız var mı? Sizden faydalanan toksik insanlarla arkadaş mısınız? Gerçekten de, genellikle sahip olduğumuz şirket tarafından yargılanıyoruz. Çok yönlü bir kişinin sağlıklı bir sosyal hayatı vardır. Çevrenizdeki insanların sayısı değil, onlarla ne kadar duygusal bir bağ kurduğunuz önemlidir. Bu aynı zamanda aile değerleriniz hakkında daha fazla ölçüm yapmanıza yardımcı olur. Gelecekte arkadaşlarınız ve ailenizle anlaşıp anlaşamayacağını da daha iyi anlayacaktır.

6. Sizi Arkadaşlarıyla Tanıtacak

Sizi test ettiğinin bir başka işareti de sizi arkadaşlarıyla tanıştırmasıdır. Arkadaşları tarafından kabul edilmek genellikle bir geçit töreni gibi gelebilir. Arkadaşları başlangıçta biraz düşmanca davranabilir – sizi dürtebilir, size sorular sorabilir veya sizinle dalga geçebilir. Daha korumacı arkadaşları, onun için yeterince iyi olup olmadığınızı sık sık yargılayacaktır. Onu iyi tanıyan yakın arkadaşları, ona uygun olup olmadığınızı tahmin edebilir. Arkadaşlarıyla takılmak da onu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Arkadaşlarıyla iyi geçinirsen savaşın yarısı kazanılır!

7. Sizden Ona Bir Konuda Yardım Etmenizi İstiyor

Yardım isterse, sana güvenip güvenemeyeceğini test ediyor demektir. Ne kadar yardımcı olduğunuzu ve ona öncelik verip vermediğinizi bilmek isteyecektir. Bir kişinin gerçekten yardım etmekle ilgilenip ilgilenmediğini veya benmerkezci mi yoksa bencil mi olduğunu erkenden tahmin edebilirsiniz. çok fazla anlaşmazlık olmadan birlikte iyi çalışırsınız. Uzun süreli bir ilişki ve çocuk yetiştirmek için çok önemli olan iyi bir takım olursunuz.

8. Başka Kadınlarla Flört Ettiğinizde veya Diğer Kadınlara Baktığınızda Dikkat Ediyor

Emin Olmak İçin Sizi Test Ettiğine İlişkin 10 İşaret

Emin Olmak İçin Sizi Test Ettiğine İlişkin 10 İşaret

Hiç kimse fitil gözü olan biriyle birlikte olmak istemez! Çekici bulduğunuz diğer kadınlarla nasıl etkileşim kurduğunuzu her zaman takip edecektir. Bir garsonla mı yoksa bir meslektaşla mı flört ettiğinizi fark edecektir. Küçük, ince jestler, bu gibi durumlarda ölü eşantiyonlardır. Diğer kadınları nasıl kontrol ettiğinizi görmek için gözlerinizi takip edecek.

Diğer insanlara ilgi duymanız normal olsa da ve biraz zararsız flört etmek sakıncalı olmasa da, biriyle ciddi bir şekilde çıkarken diğer kadınlara çok fazla ilgi göstermeniz uygun değildir. Bunu yapmak, açık ve müsait olduğunuzu gösterir. En önemlisi, mevcut ilişkinizin ve partnerinizin değerini düşürür. Bu kesinlikle bir kırmızı bayrak ve kadınınız için bir uyarı işaretidir.

9. Yapılacaklar Listesini Sizinle Paylaşıyor

Size sevdiği veya yapmak istediği küçük şeyleri söylediğini fark edeceksiniz. Bu, ona dikkat edip etmediğinizi görme şeklidir. Bunları aklında tutmanı ve daha sonra ona sürpriz yapmanı bekliyor. Bu sizin dikkatli ve düşünceli olduğunuzu gösterir. Pinterest panolarından boş inspos’a kadar her şey oyun! Kadınına önem veren ve ona değer veren bir erkek, hemen hemen tüm kadınların istediği şeydir. Bu nedenle, konuşmalarına atmaya devam ettiği küçük ayrıntıları takip etmek önemlidir. Onu mutlu etmek için dilek listesinden bir şey alın. Çoğu zaman, en sevdiği içecekleri hatırlamak veya şefe alerjisini bildirmek gibi küçük jestler, onu önemsediğinizi gösterecektir.

10. Bir Sohbet Başlatıp Başlatmadığınızı Takip Ediyor

Hemen cevap vermeyerek veya bir konuşma başlatmaktan kaçınarak sizi test edecek. Bu, onunla konuşmaya olan ilginizi görmek istediğinin bir işaretidir. Ona ulaşmaya çalışıp çalışmadığınızı görmek istiyor. Bazen, etrafta kalıp kalmayacağınızı görmek için sert oynayabilir. Mevcut flört eğilimleri, çoğu insanın “durumlara” sahip olduğunu veya insanların gerçekten tek bir kişiye bağlı kalmadan birden fazla ilginin peşinden koştuğu karmaşık ilişkilere sahip olduğunu gösteriyor. Yani, senden hoşlanıyorsa, inisiyatif almanı ve onu özel olarak etkilemeye çalışmanı istiyor. Sadakat ve bağlılık, uzun vadeli bir ilişkinin gerekliliklerindendir.

 

 

Sevgili NHMAG okurları, Emin Olmak İçin Sizi Test Ettiğine İlişkin 10 İşaret yazımızı beğendiyseniz, Sağlık, Güzellik, Estetik, Yaşam, Pilates, Yoga, Fitness, Makyaj, Yaşam, İlişkiler, Diş Estetiği, Dermatoloji, Cilt Bakımı, İncelme, Zayıflama, Meditasyon, Beslenme, Diyet gibi Kadın ve Yaşam haberleri için NHMAG’ı takip edebilir ya da google üzerinden farklı aramalar da yapabilirsiniz…

Emin Olmak İçin Sizi Test Ettiğine İlişkin 10 İşaret

YORUMLAR

WORDPRESS: 0