Kadınların Erkekleri Sinirlendirdiği 10 Şey

AnasayfaYaşam

Kadınların Erkekleri Sinirlendirdiği 10 Şey

Daha Mutlu Bir Hayat İçin 7 İpucu
Atakum’da Samsun Diyetisyenlik Zirvesi
Ayrılık Acısıyla Başa Çıkmanın 3 Yolu

Kadınların Erkekleri Sinirlendirdiği 10 Şey… Kendinize sorun, kendi kocanız, nişanlınız veya erkek arkadaşınız olsaydınız kendinize katlanır mıydınız? Stereotiplerle savaşalım ve ilişkilerimizi ve kendimizi geliştirmek için birkaç değişiklik yapalım.

Kadınların Erkekleri Sinirlendirdiği 10 Şey

Kadınlar için sokağa çıkma yasağı hakkında yeterince veri var ama bugün nihayet kadınların yaptığı ve erkekleri rahatsız eden şeylerden bahsedelim. İşte erkeğinizi sinirlendirerek ilişkinizi veya randevunuzu mahvetmemek için yapmaktan kaçınmanız gereken şeylerin bir listesi.

1. Erkekler Gecesi Konusunda Telaşlı Olmak

Bu, şüphesiz, kadınların yaptığı en can sıkıcı şeylerden biridir. Adamınızın korumak istediği kardeşliklerin bir kutsallığı var ve bu söylenmemiş ama açıkça sınırlandırılmış bir bölge. Bu yüzden o zaten dinlenme zamanını planladı ve birdenbire erkeğinizle geçirmek istediğiniz bir izin geceniz var, ancak lütfen son anda arkadaşlarıyla iptal etmesini isteyerek cehennemi serbest bırakmaya çalışmayın.

2. Her Yerde Saç

Canlı bir ilişki içindeyseniz, o zaman bu özel, nahoş, doğal olsa da, siz bilinçli olarak farkına varmadan onu gıdıklamaya devam edebilir. Sizi ne kadar severse sevsin, odanın her yerinde, zeminde ve özellikle banyoda saçla uğraşmak hoş bir manzara değil. Kadınların erkekleri sinirlendiren birçok eyleminden biridir.

3. Eski Sevgililerini Takip Etmek

Evet, bu gizemli havayı ortaya çıkarmak için erkeğiniz hakkında bilmeniz gereken her şeyi öğrenmek istediğinizi biliyoruz, ancak eskileriyle iletişim kurmak için yoldan çıkmak ve onlarla sohbet etmek bunu yapmanın yolu değil. Bu, kadınların ilişkilerini ne kadar engelleyebileceğini fark etmeden yaptıkları can sıkıcı şeylerden biridir. Partnerinizin bilmeniz gerektiğini düşündüğü bir şey varsa, ne olursa olsun bunu size bizzat vermek için ekstra çaba gösterecektir. Ama bayanlar, eğer erkeğinizin endişe duyduğunuz yerde ciddi güven sorunları yaşamasını istemiyorsanız, o zaman bu kesinlikle hayır-hayır.

4. Belirli Alışkanlıkları Hakkında Dırdır Etmek

Belki erkeğiniz biraz fazla sigara içiyor ya da sadece birkaç içkiden sonra garipleşiyor ya da belki kalori sayısını önemli tarihlerden daha fazla hatırlayan spor salonu manyağı, ama bu onun üzerine tüm Binbaşı General’e gittiğin anlamına gelmiyor. ve bir gecede değişmesini emredin. Bu sadece olmayacak olmakla kalmayacak, aynı zamanda erkeğinizin beynini de kızdıracak. Sizinle birlikte uyum sağlaması ve büyümesi için ilişkide ona alan verin ve kendisinin daha iyi bir versiyonu haline gelmesi için yollarını düzeltin.

5. Gizlilik Unsuru

Senden önce bir hayatı vardı ve bundan kesinlikle vazgeçmiyor. Gizlilik bölgelerinin ne pahasına olursa olsun korunması gerekir. Telefonu, dizüstü bilgisayarı, e-postaları ve programları onunla uğraşıyor ve onu bu şekilde bırakmak olgun bir şey. Hayatının kendine saklamak istediği bölümünde Sherlock Holmes olmaya çalışmayın. Kadınların hemen yapmayı bırakmaları gereken sinir bozucu şeylerden biridir.

6. İzlenme Süresini Kesintiye Uğratmak

Tamam, çoğu erkek spor sever ve bu konuda oldukça hevesli olabilir. Onun bu sevgisini paylaşmak ve oyun gecesine ilgi göstererek sizin yapmak istemeniz ona en büyük iltifat olacaktır. Ama ne yaparsan yap, o kanepeyle birleşmeden önce ödevini yap. Oyunun ortasında onu ne, nasıl ve neden sorularıyla bombalamayın.

7. Çıkarlarına Saygı Duymamak

SITC ve Gossip Girl ve Pitch Perfect’de oturup beğenilerinizi ve beğenmemelerinizi takip edebiliyorsa, Star Wars veya Lord of The Rings için biraz zaman ayırmayı başarabilirsiniz. Özellikle sizin için yaptığı her şeyden sonra, arada bir onunla ineklemek ve sevildiğini hissettirmek sizi öldürmez.

8. “İyiyim” Demek Asla İyi Değildir Ve O Bunu Biliyor

Kadınların erkekleri rahatsız ettiği şeyler: pasif agresif olmak. Haydi hanımlar, mantıklı olun. Ne kadar çekici olursa olsun, akıl okuyucu değildir. Bir şeye üzüldüğünüzde, bu onun yapmış olabileceği veya yapmamış olabileceği bir şeyle ilgili olabilir veya olmayabilir ve sizin iyiliğiniz için endişe duyduğunda, O’na sizi neyin rahatsız ettiğini söyleyin.

9. Cinselliğin Saklı Tutulması

Bir şey olduğu veya olmadığı için seksi durdurmayı düşünüyorsanız, YAPMAYIN. Bu sadece can sıkıcı değil, aynı zamanda neredeyse çılgınca ve hatta daha da fazlası, neler olup bittiğini bilmesine izin vermediğinizde. Fiziksel yakınlık, durumlarla başa çıkmak için kullanılması gereken bir yem değildir.

10. Annesi Olmaya Çalışmak

Sen onun ortağı, daha iyi yarısı, hayatının aşkısın ama annesi değilsin. Ne yapması veya yapmaması gerektiğini, ne giyip giymemesi gerektiğini, yeme alışkanlıklarını, ne tür insanlarla takılmayı seçtiğini ve hatta alışveriş alışkanlıklarını söyleyerek onu annelik yapmayı bırakın. Erkekleri çok rahatsız eden şeylere gelince, bu büyük bir şey.

Ne kadar zor olursa olsun, dünyayla yüzleşmek için onunla omuz omuza orada olmanıza ihtiyacı var. Ona annesi gibi patronluk taslamak sadece gereksiz değil, aynı zamanda sizi hiçbir yere götürmez. Bu annelik alışkanlığı, kadınların yaptığı ve erkekleri rahatsız eden şeylerden biridir. Ne de olsa sonunda istediğini yapacak ve ilişkiniz için büyük bir darbe olacak.

 

 

Kadınların Erkekleri Sinirlendirdiği 10 Şey

YORUMLAR

WORDPRESS: 0