Kioo Retreat Center Nisan Ayı Etkinlik Takvimi

AnasayfaYoga

Kioo Retreat Center Nisan Ayı Etkinlik Takvimi

Türkiye’de emsali olmayan bir inziva merkezi olan Kioo Retreat Center, sağlıklı yaşam ve zindelik arayışında olan herkesi nisan ayında düzenleyeceği çeşitli etkinliklerle buluşturacak.

Çetin Çetintaş: Neden Yogaya Başlamalı
Çetin Çetintaş Anlatıyor: Karanlık İnziva
9. YogaKioo Festivali İçin Geri Sayım Başladı!

Yoganın kalbinin attığı yer olarak bilinen Kioo Retreat Center, nisan ayında düzenleyeceği etkinlikler ile katılımcılara; beden, zihin ve ruh sağlığını iyileştirme ve güçlendirme deneyimi yaşatacak.

Türkiye’nin en büyük inziva merkezi:Kioo Retreat Center

Dönüşüm merkezi olarak adlandırlan Kioo Retreat Center; her ay meditasyon inzivaları, yılın belirli zamanları sessizlik inzivaları, yoga uzmanlık programları, kamplar, detoks programları, felsefe çalışmaları, festivaller, sanat atölyeleri ve daha birçok çalışma gerçekleştirmeye devam ediyor.

Çetin Çetintaş

Nisan ayı boyunca katılımcılar, birbirinden farklı eğitimler ile içsel potansiyelini keşfetme fırsatı bulabilecek.

17-21 Nisan tarihinde ‘Yogaya Başlangıç Etkinliği’ ile daha önce hiç yoga yapmayan ya da yogaya yeni başlayan katılımcılar; yoganın felsefesini ve temel asanaları birlikte pratik edecek, nefes meditasyon ile pratiğine sağlam bir temel oluşturacak. Çetin Çetintaş, Özlem Akbulut, Nağme Moradi, Tuğba Moripek, Nihan Yaman (eğitmenler değişkenlik gösterebilir) eşliğinde gerçekleşecek olan etkinlik, yogayı hayata dahil etmek üzerinde pratikleri öğretecek.

Çetin Çetintaş

19-21 Nisan tarihinde düzenlenecek olan “Serra Sağra ile Uzmanlar için Prana Akışları ’sayesinde katılımcılar; insanın hayat yolculuğunda yüzleşmesi gereken bazı konulara bakarak, bunları ders akışlarının içine nasıl yerleştirebileceğini öğrenecek.

19-21 Nisan tarihinde Kioo Retreat Center’ın huzur veren büyüleyici atmosferinde, düzenlenecek olan ‘Saba Deniz Uzun ile Bilge Kadın Rahim Bilgeliği Kampı’ sayesinde katılımcılar; aile dizimi pratikleri, somatik deneyimleme, Theta healing, sanat terapisi, meditasyonlar ve tantrik pratikler gibi pek çok çalışmayı birlikte deneyimleme fırsatı bulacak.

YORUMLAR

WORDPRESS: 0