Arkadaş Mı Sevgili Mi?

AnasayfaYaşam

Arkadaş Mı Sevgili Mi?

Erkeklerin Kadınlarla İletişimde Yaptığı Hatalar
ESTP Kişilik Tipi Temel Özellikler Güçlü Yönler Zayıf Yönler ve Daha Fazlası
Sınav Stresi ve Beslenme

Arkadaş Mı Sevgili Mi?… Size göre hangisi daha güzel? Mükemmel bir arkadaş mı daha önce gelir yoksa sevgiliniz mi?..

İşte artıları eksileriyle arkadaş ve sevgili arasındaki farklar…

Arkadaş Mı Sevgili Mi?

Arkadaşlık koşulsuzdur, ilişki pek çok koşulla birlikte gelir.

Beklentileriniz arkadaşlarınızla daha az, sevgilinizle daha fazla.

Arkadaşlarını oldukları gibi kabul ediyorsun ama her zaman partnerindeki bazı şeyleri değiştirmeye çalışıyorsun.

İyi bir arkadaş edinmek için kast, din veya statü eşleştirmeye gerek yok ama bir eş seçmek için milyonlarca şeyin eşleşmesi gerekiyor! Arkadaşlar için, ikiniz de aynı derecede çılgınsanız, o zaman birlikte hayatın tadını çıkarmak için yeterli!

Arkadaşına hakaret etmek sorun değil ama partnerine asla.

Moraliniz bozuksa ve arkadaşınızın mesajlarına veya aramalarına bir süre cevap vermiyorsanız, bunda bir sakınca yoktur, ancak ilişkide bu cehalet olarak kabul edilecektir.

Arkadaşlar yargılamaz, ortak yargılar. Derin ruhunuzu arkadaşlarınıza itiraf edebilirsiniz ama yargılanma korkusuyla partneriniz olamaz.

Arkadaşınızın ebeveynleri tarafından izole edilmenizde sorun yoktur, ancak sevgilinizin ebeveynlerinin hakaretlerine dayanamazsınız. Ego araya girer.

Gecelik ve pijama giyen bir arkadaşla buluşmak harikadır, ancak partnerinizle çıkacağınız randevu için makyajla hazırlanmanız gerekir.

Arkadaşlıkta, dünyanın yeni çılgın şeylerini deneyebilir ve keşfedebilirsiniz, ilişkide sosyal/aile kurallarına ve kısıtlamalarına göre davranmanız gerekir.

Eski sevgilini özlediğini arkadaşlarına itiraf edebilirsin ama sevgiline ölürsün!

Derin bağlılıklar ve ilgi arkadaşlık için iyidir ama ilişkide bazen sahipleniciliğe dönüşür!

Arkadaşlarınla ​​çılgın bir aptal gibi davranabilirsin ama partnerinle olgun olmalısın!

Arkadaşınız doğum gününüzü kutlamayı unutursa, sorun değil; onu ararsınız ve size bir dilek dilemesini ve size bir hediye almasını hatırlatırsınız; ama eşinize dilek dilemeyi unutursanız bu büyük bir suçtur!!

Zayıf noktanızı açıkça itiraf edebilir ve arkadaşlıktaki zayıflıklarını fark etmelerini sağlayabilirsiniz; ama ilişkide her zaman aynı değildir!

Aşkta ikiniz de birbiriniz için dünyanın en iyi insanısınız ama arkadaşlıkta mükemmel olmadığınızı biliyorsunuz, bu yüzden birlikte dünyayı gözlemliyor, kendinizde eksik olan şeyleri tartışıyor ve birbirinizi geliştirmeye çalışıyorsunuz.

Ve esas olarak, dostlukta ayrılık yoktur 🙂

 

 

Sevgili nhmag okurları, Arkadaş Mı Sevgili Mi? haberimizi beğendiyseniz, Sağlık, Güzellik, Estetik, Yaşam, Pilates, Yoga, Fitness, Makyaj, Yaşam, İlişkiler, Diş Estetiği, Dermatoloji, Cilt Bakımı, İncelme, Zayıflama, Meditasyon, Beslenme, Diyet, Psikoloji, Astroloji, Burç Yorumları, Kişisel Gelişim gibi Kadın ve Yaşam haberleri için nhmag’ı takip edebilir ya da google üzerinden farklı aramalar da yapabilirsiniz…

YORUMLAR

WORDPRESS: 0