Aşk ve Dostlukta Terazi ve Akrep Uyumluluğu

AnasayfaAstroloji

Aşk ve Dostlukta Terazi ve Akrep Uyumluluğu

Zıt özelliklere sahip iki işaret. Birlikte olabilirler mi? Burada öğrenelim.

Kova Kadınları Arkadaşlık Aşk Seks ve Kişilik Özellikleri
Aşk ve Dostlukta Oğlak Ve Kova Uyumluluğu
Arkadaşlık, Aşk ve Evlilikte Terazi ve Balık Uyumluluğu

Aşk ve Dostlukta Terazi ve Akrep Uyumluluğu… Bazı zodyak işaretleri zıt özelliklere sahiptir ve mükemmel bir uyum sağlar. Terazi ve Akrep uyumluluğu için durumun böyle olup olmadığını mı merak ediyorsunuz? Doğru sayfaya geldiniz çünkü kişilik özelliklerini ve birbirleri için uygun olup olmadıklarını tartışacağız.

Aşk ve Dostlukta Terazi ve Akrep Uyumluluğu

Akrepler kendilerine hayran olan insanları arar ve Teraziler daha çok içsel duygulara odaklanır. Aşk, arkadaşlık ve evliliğe ilişkin fikirleri farklıdır ve değerleri de farklıdır. Bu, ilişkilerinde büyük bir engel olabilir ve konu birlikte vakit geçirmek olduğunda sorunlara neden olabilir. Örneğin, Terazi bir insandır ve toplantıları sever, Akrep ise mahremiyeti tercih eder ve evde kalmayı tercih eder.

Terazi ve Akrep’in karşıt özellikleri bu nedenle çatışmalara neden olabilir. Ancak çatışmalar hemen hemen her ilişkinin bir parçasıdır. Bu işaretler farklılıkları etrafında çalışabilir ve birbirleri arasında daha iyi bir anlayış yaratabilirse, aslında mutlu bir yaşamları olabilir. Öyleyse, arkadaş, eş ve ortak olarak uyumluluklarını analiz etmeye başlayalım. Yukarı kaydırın!

İlgili: Arkadaşlık, Aşk ve Evlilikte Terazi ve Balık Uyumluluğu

Terazi-Akrep Aşk Ve İlişki Uyumu

Aşk ve Dostlukta Terazi ve Akrep Uyumluluğu

Aşk ve Dostlukta Terazi ve Akrep Uyumluluğu

Küçük engellerin üstesinden gelebilirlerse, evet, Akrep ve Terazi benzer ihtiyaç ve arzulara sahip oldukları için romantik veya başka herhangi bir ilişkide uyumludurlar. Birlikte çalışırlarsa, bu işaretler birlikte mutlu bir yaşam sürmede hiçbir sorunla karşılaşmazlar. Örneğin, Akrep için yalnız zamanlarını Terazi için sosyal buluşmalarla dengelemeleri gerekir.

Teraziler açık kitaplar gibidir ve Akreplerin pek sevmediği partnerleriyle her şeyi paylaşmak isterler. Ayrıca Akrepler duygularını seslendirme konusunda pek iyi değildir ve duygularını sadece yakınlarıyla paylaşmayı tercih ederler. Bu iki zodyak, birbirleriyle nasıl mutlu olacakları konusunda bir orta yol bulduklarında, kararlı ortaklar olarak başarılı bir ilişkiye sahip olabilirler.

Terazi ve Akrep, ilişkileri için en iyisini ister, sadakate değer verir ve bireysel tatmin ile karşılıklı memnuniyet arasında nasıl bir denge kuracağını bilir. Şimdi Terazi erkeği Akrep kadını ile bir araya geldiğinde bu burç eşleşmesinin uyumuna bakalım.

Terazi Erkeği Ve Akrep Kadını Uyumluluğu

Terazi erkekleri ve Akrep kadınları pek çok özelliği paylaşırken, aynı fikirde olmadıkları şeyler de vardır. Bu ilginç dinamik, onları arkadaşlık, aşk ve diğer ilişkiler açısından birbirleriyle uyumlu hale getirir. Ayrıca, hayatlarını birlikte geçirecek birini bulmaya gelince, Terazi erkeği ve Akrep kadını kesinlikle uyumlu bir eşleşme olacaktır.

Terazi adamları, bir partnerde neye ihtiyaç duydukları konusunda hassas ve titizdir. Sadece kendileri için en iyisini isteyen pozitif insanlar olmak için ellerinden gelenin en iyisini yaparlar. Bu burçların ikisi de çok sosyal ama farklı şekillerde. Terazi erkekleri dışarı çıkıp arkadaşlarıyla çevrili olmayı severken, Akrep kadınları özel biriyle baş başa vakit geçirmeyi tercih eder.

Cinsiyetler tersine çevrildiğinde, bu hava ve su işaretleri birliği biraz dengesiz görünebilir. Bağlantıları hakkında daha fazla bilgi edinmek için okumaya devam edin.

Terazi Kadını ve Akrep Erkeği Uyumluluğu

Akrep adamları, ilişkiler söz konusu olduğunda güvensizdir. Düşüncelerini ve duygularını içlerinde tutarak, duygularını başkalarına açmayı ve paylaşmayı sevmezler. Aynı zamanda, Terazi kadınları kendileriyle ilgili her şeyi paylaşmayı severler, bu da onları harika ortaklar yapar. Yani iletişim cephesinde birbirlerini tamamlarlar.

Terazi ve Akrep romantik bir ilişki içinde bir araya geldiklerinde, oradaki en tutkulu işaretlerden ikisidir. İkisi de sadık aşıklar, bu da onları birbirlerine çekici kılıyor. Birlikte geçirdikleri zaman her zaman heyecan ve eğlence doludur çünkü ikisi de onları mutlu eden şeyleri yapmaktan kendini alamaz.

Teraziler ve Akrepler, her iki işaret de son derece sosyal olduğundan ve çeşitli bakış açıları göz önüne alındığında paylaşacak çok şeyi olduğundan, organik olarak arkadaşlık bağına yönelirler. Arkadaş canlısı kimyaları hakkında daha fazla bilgi edinmek için aşağı kaydırın.

Terazi ve Akrep Dostluk Uyumluluğu

Aşk ve Dostlukta Terazi ve Akrep Uyumluluğu

Aşk ve Dostlukta Terazi ve Akrep Uyumluluğu

Çatışma çözümü söz konusu olduğunda, her iki burç da şeffaf iletişimin hayranı değildir. Yüzleşmekten hoşlanmadıkları için sinirlendiklerini söylemezler. Önce diğer kişiyi aramayacak, hatta mesaj atmayacaklar. Bunun yerine, birbirleriyle iletişim kurmayı bırakacaklar. Çoğu zaman Terazi ve Akrep arkadaşlığı uzun sürmez. Sadece geçici bir bağlantı olacaktır.

Ancak arkadaşlığı sürdürürlerse birbirlerinden öğrenebilirler. Terazi ve Akrep, dünyayı farklı bir perspektiften görme fırsatını da takdir ediyor. Bu iki burç farklılıklarını bir kenara bırakıp işbirliği yaptıklarında çok şey başarabilirler. Sadece kusurlarının farkında olmalı ve diğer kişinin duygularını incitmemeye dikkat etmelidirler. Kendilerinin ne kadar farkında olurlarsa, arkadaşlıkları o kadar derinleşir.

İletişim ve anlayış eksikliği göz önüne alındığında, birlikte yaşamak Terazi-Akrep çifti için zor olabilir. Bir sonraki bölümde, bu iki çok farklı işaretin bir yaşam tarzını birlikte nasıl yönetebileceğini keşfedeceğiz.

Terazi ve Akrep’in Yaşam Tarzı Uyumluluğu

Aşk ve Dostlukta Terazi ve Akrep Uyumluluğu

Aşk ve Dostlukta Terazi ve Akrep Uyumluluğu

Teraziler, dinlenebilecekleri ve sevdikleri şeylerin tadını çıkarabilecekleri sakin, güzel bir eve değer verir. Akrepler girişkendir, ancak aynı zamanda zorlu ve öngörülemeyen yaşam tarzlarından geçmek için biraz yalnızlığa ihtiyaç duyarlar. Her birinin neye ihtiyacı olduğunu anlamak, bu eşleştirmenin iniş ve çıkışlarında hayatta kalmak için çok önemlidir.

Terazi-Akrep yaşam düzenlemelerini halletmenin iki yolu vardır. İlk seçenek, rahatlık uğruna birlikte yaşamaları, ancak birbirlerinin yolundan uzak durmalarıdır. Bu yol, ciddi bir şey aramayan çoğu çift tarafından seçilir. Her ikisi de aile etkinlikleri ve tatiller için hazır olacaklar ancak yakın temasta olmayacaklar.

İkinci seçenek, sadece iyi zamanlarda bir araya gelmek olabilir. Terazi kendini güvende hissetmeye ihtiyaç duyarken Akrep boğulmaya dayanamaz. Bu eşleşme balayı aşamasını geçtikten sonra da devam ederse, ortaklardan biri muhtemelen bağlı hissettiği için ilgisini kaybedecektir.

Birbirlerinin etrafında barış içinde var olamamaları, sağlıklı ve uzun vadeli bir ilişki için caydırıcı olabilir. Ancak Terazi-Akrep çifti sürprizlerle doludur ve bazı beklenmedik şekillerde gelişebilir. Bu zodyakların evlilik bağına nasıl yaklaştığını öğrenmek için okumaya devam edin.

Evlilikte Terazi ve Akrep Uyumu

Aşk ve Dostlukta Terazi ve Akrep Uyumluluğu

Aşk ve Dostlukta Terazi ve Akrep Uyumluluğu

Terazi, aşk ve çekim gezegeni Venüs tarafından yönetilirken, Akrep, yeraltı arzuları ve seksin gezegeni Plüton tarafından yönetilir. İlgi alanları yabancılara tuhaf görünse veya ortak bir zemin bulamasalar bile, her iki burcun da aşka güçlü bir ihtiyacı ve yaşamlarında yüksek düzeyde romantizm vardır. Bu iki işaret birbirlerine karşı sabırlı olabilir ve iletişim kurmayı öğrenebilirlerse, hem tutkulu hem de son derece tatmin edici harika bir evli yaşam potansiyeline sahip olurlar.

Terazi ve Akrep, yardımcı özellikleri sayesinde birbirlerine çok uygun olabilir. Akrep’in gizemliliği, Terazi’nin oyuncu doğasını dengeler. Terazilerin inanılmaz bir mizah anlayışı olduğu bilinirken, Akrepler baştan çıkarıcı çekicilikleri ile tanınırlar.

Terazi ve Akrep’in ilişkisi, birbirlerinin ihtiyaç ve arzularını derinlemesine anlamaya ve onları birbiriyle uyumlu hale getirmeye dayanır. Bu işaretlerin her ikisi de sevdiklerine karşı çok koruyucu olabilir. Önem verdikleri insanlar için her şeyi riske atmaya isteklidirler, bu da onları birbirlerinin iyi sırdaşları ve destekçileri haline getirir.

Bir düğün tarihi belirlemeden önce, bu çiftin aynı sayfada olduklarından emin olmaları gerekiyor. Her ikisi de hayatlarındaki çoğu şeyi kontrol etmek istiyor, bu yüzden dengeli bir güç paylaşımı üzerinde anlaşmaları gerekiyor. Terazi ve Akrep, sorunları birlikte çözerken, evliliklerini mutluluk ve başarı ile doldururken yaratıcı çözümler bulabilirler. Bu çiftin önlerinde aşmaları gereken önemli bir engel olmayacak ve muhtemelen uzun süre birlikte kalacaklar.

Hem Terazi’nin hem de Akrep’in seslerinin duyulması önemli olduğundan, ikili ilişkiyi güçlendirmeye yardımcı olması için evlilik öncesi terapiyi tercih edebilir.
Terazi ve Akrep arasındaki uyum, romantizm ve yakınlık söz konusu olduğunda da çok umut verici görünüyor. Bu iki işaretin yatakta nasıl olduğu hakkında daha fazla bilgi edinmek için bir sonraki bölüme geçin.

Terazi ve Akrep Arasındaki Cinsel Uyumluluk

Aşk ve Dostlukta Terazi ve Akrep Uyumluluğu

Aşk ve Dostlukta Terazi ve Akrep Uyumluluğu

Her iki partner de yeni şeyler denemeye isteklidir, bu nedenle seksten zevk almakta çok az sorun yaşamaları gerekir. İstekliliklerinin kökleri, her iki burcun da birbirine karşı ne kadar açık fikirli ve yargılayıcı olmadığına geri dönebilir. Üstelik bu ketum burçların bir iki numarası olabilir ve sonunda yatakta birbirlerini şaşırtabilirler.

Akrep yoğun bir aşıktır ama Terazi bu tür tutkulara hiç alışık değildir. Ayrıca bu burç biraz karmaşık olduğu için her zaman Akrep’in iç dünyasına dalmaya istekli değildirler. Bununla birlikte, her iki ortak da sezgiseldir ve satır aralarını okumakta iyidir. İsterlerse kesinlikle birbirlerini daha iyi anlamalarına yardımcı olacaktır!

Samimiyet açısından Terazi düşüncelidir ve ilişkilerinin başarılı olması için üzerine düşeni yapmaya isteklidir. Öte yandan, Akrep çok tutkuludur ve duygularının kendilerini kontrol altına almasına izin vermeden önce fazla düşünmeyebilirler. Terazi için üstesinden gelinmesi gereken çok şey olabilir, bu yüzden bu cephede taviz vermek zorunda kalabilirler.

Terazi-Akrep uyumunun olumlu ve olumsuz yönleriyle, bu burçların ilişkilerinin hangi kısımlarında çalışması gerektiğini ve hangilerinin güçlü yönlerini görelim. Aşağı kaydır!

Terazi-Akrep İttifakının Artıları ve Eksileri

Aşk ve Dostlukta Terazi ve Akrep Uyumluluğu

Aşk ve Dostlukta Terazi ve Akrep Uyumluluğu

Artıları

Terazi ve Akrep, birbirlerinin tuhaflıklarına karşı nasıl sabırlı olunacağını bildikleri için fazla tartışmazlar veya birbirlerini strese sokmazlar. İlişkilere zaman ayırmanın gerekliliğini anlıyorlar ve drama ya da oyunların hiçbir türünden hoşlanmıyorlar. Terazi ve Akrep çok farklı işaretler olsa da, bu eşitsizlikler yalnızca onları bu kadar uyumlu bir çift haline getirmeye çalışır.

Eksileri

Terazi ve Akrep güçlü kişiliklerdir, bu nedenle ara sıra kafa kafaya gelebilirler. Kişisel alan ve zamana duyulan ihtiyaç, eşlerinin aynı çağrıyı her zaman anlamayabilecekleri için bir çatışma noktası olabilir. Her ikisi de odaklanmış bireyler olsa da, her zaman aynı şekilde düşünmezler. Örneğin, Terazi genellikle denge, uyum ve barışla ilgilenirken, Akrep kıskanç ve sahiplenici olabilir ve kontrolü elinde tutmayı sever.

 

 

Sevgili NHMAG okurları, Aşk ve Dostlukta Terazi ve Akrep Uyumluluğu haberimizi beğendiyseniz, Sağlık, Güzellik, Estetik, Yaşam, Pilates, Yoga, Fitness, Makyaj, Yaşam, İlişkiler, Diş Estetiği, Dermatoloji, Cilt Bakımı, İncelme, Zayıflama, Meditasyon, Beslenme, Diyet gibi Kadın ve Yaşam haberleri için NHMAG’ı takip edebilir ya da google üzerinden farklı aramalar da yapabilirsiniz…

Aşk ve Dostlukta Terazi ve Akrep Uyumluluğu

YORUMLAR

WORDPRESS: 0