Kadınların Erkeklerde Çekici Bulduğu 10 Şey

AnasayfaYaşam

Kadınların Erkeklerde Çekici Bulduğu 10 Şey

Bir erkeği bir kadın için karşı konulmaz kılan nedir? Modern kadınları ayaklarından çeken sorumluluk alma, duygularını ve olgunluğunu ifade etme istekliliğidir.

Uzmanlar Uyardı! Evi Evcil Hayvanlarla Doldurmak Hastalık
Psikolojiye 7 Farklı Yaklaşım
Güçlü Bir Kadının Asla Yapmayacağı 5 Şey

Kadınların Erkeklerde Çekici Bulduğu 10 Şey… Bir erkeği bir kadın için karşı konulmaz kılan nedir? Modern kadınları ayaklarından çeken sorumluluk alma, duygularını ve olgunluğunu ifade etme istekliliğidir.

Kadınların Erkeklerde Çekici Bulduğu 10 Şey

Bir araştırmaya göre kadınlar, erkeklerde iyi mizah anlayışı, özgüven, zeka gibi özellikleri de etkileyici buluyor. Ancak bu, modern kadınların hiç aldatılmayı sevmediği anlamına gelmez. Görünüşe göre, bu ankete göre, romantik olan, randevu ayarlayan, çiçek sunan ve onlara kraliyet ailesi gibi davranan erkekler tercih ediliyor.

1. Lider Olmalı

Çoğu kadın, eylemlerinin sorumluluğunu alan ve inançlarında sarsılmaz olan erkeklere çekilir. Bir kişinin liderlik etme yeteneği, olgunluğun bir göstergesidir. Kadınlar, kararlarını uygulayan güçlü inançları olan erkeklere ilgi duyar.

2. Kendini İfade Edebilmeli

Kayıtlı tarihe göre, insan henüz duygusal olarak ifade etme yeteneğini geliştirmedi veya geliştirmedi. Ancak günümüzde toplum çok hızlı değişiyor. Anlamayı geliştirmek için, insanlar duygularını kabul ediyor ve onları şartlandırıyor. Bir kadın en çok konuşan ve ne demek istediklerini söyleyen erkeklere ilgi duyar. Hepimizin bildiği gibi, iletişim her ilişkinin anahtarıdır.

3. Esprili Olmalı

İlişkiler her zaman ciddiye alınmamalıdır. Bağlantıyı otomatik olarak keyifli hale getiren bir diğer özellik ise espri anlayışına sahip olmak ve beklenmedik şakalar yapmaktır. Kişiliğinizin rahat yönü de ortaya çıkar ve bu da övgüye değer bir özelliktir. Homurdanma, erkeklerin kadınlarda istenmeyen bir özelliktir. Herkesle özgürce iletişim kurabilmek, koşullardaki mizahı algılayabilmek ve onun yanında kolayca gülebilmek her şeyi güzelleştiriyor.

4. Kendine İyi Bakmalı

Bir kadını etkilemek için bir erkeğin mutlaka bir spor salonu fanatiği olması veya altılı karın kaslarına sahip olması gerekmez. Bununla birlikte, kadınlar sağlıklarıyla ilgilenen erkekleri tercih eder. Bir programa bağlı kalan kişi, zaman zaman sapmalarla sağlıklı bir diyet sürdürür ve kötü alışkanlıklardan nasıl uzak duracağının bilincindedir. Bir eş bulmanın sağlıklı olmakla pek ilgisi yoktur.

5. Mütevazi Olmalı

Çoğu kadının aradığı en önemli özelliklerden biri alçakgönüllülüktür. Açık sözlülük, yardımseverlik ve dürüstlük, alçakgönüllülükle birlikte her zaman gözlemlenen kadınsı çekicilik özellikleridir. Hiçbir şey bir kadına, büyük bir benlik duygusu olan bir erkekten daha çekici gelmez. Kendine güveni olan bir adam özerktir ve her koşulun üstesinden gelebilir. Kadın eşine güvenebilir ve uzun vadede bile kendini güvende hissedebilir.

6. Kitap Okumayı Sevmeli

Kadınlar daha zeki ve daha yaratıcı erkekleri tercih eder. Okuyan biri daha çok şey öğrenmek ve ufkunu genişletmek için zaman harcar. Yeni şeyler öğrenmekten hoşlanan ve edebiyat, bilim, gotik, kurgu ya da kurgu dışı vb. okumaya tutkulu bir erkekler iyidir.

7. Hatalarını Kabul Etmeli

Bir erkeğin sahip olabileceği ilk ve en önemli yükümlülük şeffaflıktır ve eğer bir erkek sık sık hesap vermesi gerektiğinin bilincindeyse, bakış açısını gerçekten değiştirebilir. Bu özelliğin gerçekten çekici olduğunu düşünüyor çünkü bir kadının kusurlarını ve başarısızlıklarını kabul etmekten sorumlu olması en alakalı şeylerden biri.

8. Giyimine Özen Göstermeli

Eski püskü giyinmek ve şık olmamak, erkeklerin şansını azaltabilir. Bir kadının odak noktası, iyi giyimli bir erkeğe, onun tarzına ve kıyafetlerini güvenle taşıma biçimine gider. Ancak, bu aynı zamanda moda anlayışını da ifade eder.

9. Olgun Olmalı

Kadınlar kendinden büyük erkeklerden hoşlanır çünkü onları daha olgun ve anlayışlı olarak algılarlar. Bununla birlikte, yaşın olgunlukla pek ilgisi yoktur; çeşitli kazanılmış deneyimler üzerinde gelişebilir. Daha yaşlı adamlar beceriklidir ve istikrarın değerini bilirler. Kadınlar istikrara değer verir ve kendilerini sağlayabilecek erkeklere ilgi duyar.

10. Romantik Olmalı

Son olarak, kadınlar romantik olan, randevu ayarlayan, çiçek hediye eden ve onlara asil gibi davranan erkeklerden hoşlanır. Tatile çıkan, kadınını küçük hediyelerle şaşırtan, ona harika mesajlar gönderen ve ona sahip olduğu için ne kadar şanslı olduğunu söyleyen erkekler daha şanslı…

 

 

Kadınların Erkeklerde Çekici Bulduğu 10 Şey

YORUMLAR

WORDPRESS: 0