Erkek Arkadaşınızla Nasıl Sarılırsınız?

AnasayfaYaşam

Erkek Arkadaşınızla Nasıl Sarılırsınız?

Partnerinize sarılın ve sarılmanın stres giderici faydalarının tadını çıkarın.

Uzmanlar Uyardı! Evi Evcil Hayvanlarla Doldurmak Hastalık
Kız Çocuklarında Özgüven Eksikliği
Bir Pijama Partisinde Yapılacak Eğlenceli Şeyler

Erkek Arkadaşınızla Nasıl Sarılırsınız?.. Erkek arkadaşınızla nasıl kucaklaşacağınızı konuşalım! Sarılmak bir sanattır. Ve diğer sanat türlerinde olduğu gibi, teknik çok önemlidir çünkü yanlış yapmak sizi hem rahatsız hem de hüsrana uğratabilir. Neyse ki, erkek arkadaşınıza sevildiğini hissettirmek için doğru şekilde onunla nasıl kucaklaşacağınızı öğrenmek oldukça kolaydır.

Erkek Arkadaşınızla Nasıl Sarılırsınız?

Hayat arkadaşınızla kucaklaşmanın en iyi yolunun ne olduğunu merak ediyor olabilirsiniz. Hangi teknikler birkaç dakika sonra kollarınızı karıncalandırmaz ve yormaz? Bu makale, sevgilinize yakınlaşmak istiyorsanız deneyebileceğiniz bazı sarılma pozisyonlarını açıklamaktadır.

10 Sarılma Çeşidi

Sarılma, stres atmak ve yakınlık yaratmak için harikadır. Bununla birlikte, sarılmak için kollarınızı bir kişiye dolamak ve sımsıkı sarılmaktan daha fazlası vardır. Sarılmak bir sevgi dilidir. Bazı insanlar buldukları her fırsatta eşlerine sarılmayı ve onlara tutunmayı severler. Diğerleri, çok değil. Sarılmayı “ana olay”ın habercisi olarak görüyorlar. Sarılmanın doğru ya da yanlış bir yöntemi yoktur, ancak bu sarılma pozisyonlarının genel yollara göre bir üstünlüğü vardır. Bir göz atmanız.

1. Kaşık

Erkek Arkadaşınızla Nasıl Sarılırsınız?

Erkek Arkadaşınızla Nasıl Sarılırsınız?

Kaşıklama harika bir sarılma pozisyonudur. Ve gerçek olalım – biraz cinsel de olabilir. “Büyük kaşık” kim ise, yanında yan yatarken kollarını partnerinin etrafına sarar. Eğer “küçük kaşık” iseniz sevgiliniz kollarını size dolayacak ve sırtınız karnına yaslanacaktır.

2. Yarım Kaşık

Geleneksel kaşıklama tekniği sizi sıcak ve rahatsız hissettiriyorsa, yarım kaşıkla kucaklaşmayı düşünün. Partnerinize yakın olmanızı sağlar ve sizi sıcak ve tüylü yapar, ancak klostrofobik hissetmemeniz için size yeterli alan sağlar.

3. Balayı

Erkek Arkadaşınızla Nasıl Sarılırsınız?

Erkek Arkadaşınızla Nasıl Sarılırsınız?

Sarılma, ilişkiniz balayı aşamasındayken her zaman olan bir şeydir ve siz ve sevgiliniz birbirinizden yeterince alamıyorsunuz. Uyurken bile her zaman sarılmak istersiniz. Balayı kucaklama pozisyonunda, siz ve partneriniz birbirinize bakarsınız ve uzuvlarınızı dolaştırırsınız. O kadar yakınsınız ki, aslında birbirinizin sabah nefesini koklayabilirsiniz. Ama bunların bir önemi yok çünkü ikiniz de birbiriniz için kesinlikle çılgınsınız.

4. Canım Beşiği

Erkek Arkadaşınızla Nasıl Sarılırsınız?

Erkek Arkadaşınızla Nasıl Sarılırsınız?

Bu pozisyon genellikle beslenmeye ihtiyaç duyduklarında çiftler tarafından aranır. Bu pozisyonda partneriniz sırt üstü yatar ve siz başınız onun göğsüne yaslarken sizi tutar. Esenlik ve güven duyguları yaratan son derece rahatlatıcı bir kucaklaşma şeklidir.

5. Kucak Yastığı

Erkek Arkadaşınızla Nasıl Sarılırsınız?

Erkek Arkadaşınızla Nasıl Sarılırsınız?

Başınızı eşinizin kucağına koymak, bağ kurmak için harikadır. Ayrıca, kendinizi savunmasız hissetmenize neden olduğu için güven oluşturur. Bu pozisyon ayrıca bir veya iki öpücük çalmayı kolaylaştırır. En sevdiğiniz programları art arda izlemek için mükemmel bir sarılma pozisyonudur.

6. Popo Yastığı

Sevgilinizin poposunu yastık olarak kullanmaktan hoşlanıyorsanız, bu, kendinizi itaatkar hissettiğiniz ve sizinle “kendi yollarına gidebilecekleri” anlamına gelebilir. Aynı zamanda başınızı dayamak için harika bir yastık görevi görür.

7. Popo Yanak Yanak

Bu sarılma pozisyonunda, siz ve partneriniz zıt yönlere bakarsınız ama popo yanaklarınız ve belinizin alt kısmı birbirine değecek kadar yakınsınızdır. Dizler genellikle bükülmüş pozisyondadır, ancak isterseniz bir bacağınızı uzatabilir ve ayak oyunu oynayabilirsiniz. Bu kucaklaşma, canınızla fiziksel bir bağlantı kurmak istediğinizi, ancak aynı zamanda alanınıza ve uyku kalitenize de değer verdiğiniz anlamına gelir.

8. Bacak Sarılması

Popo yanak yanağa sarılma gibi, bu pozisyon çiftler tarafından tercih edilir, uyku öncelik olduğunda, ancak ikiniz de hala fiziksel temas istiyorsunuz. Rahat bir pozisyon bulduktan sonra, SO’nuzun bacağının üstüne bir bacak koyun. (Bir süre sonra kendinizi rahatsız hissederseniz bacaklarınızı ayarlamaya devam etmeniz gerekebilir.)

9. Kol Draperı

Bu sarılma pozisyonu için, siz ve sevgilinizin birbirinize bakmanız ve kollarınızı birbirinize dolamanız gerekecek. Göz göze olacaksınız, bu ikiniz de romantik bir ruh halindeyseniz harika, ama sadece uyumak istiyorsanız çok dikkat dağıtıcı. Yani, hiç biri sana bakarken uyumaya çalıştın mı?

10. Pankek Kucağı

Erkek Arkadaşınızla Nasıl Sarılırsınız?

Erkek Arkadaşınızla Nasıl Sarılırsınız?

Kendinizi eğlenceli hissettiğiniz zamanlar için bu idealdir. Pankek kucaklaşmasında biriniz üst üste yatıyorsunuz. En iyi kucaklama pozisyonu değil, ama tamamen sıkışmak oldukça iyi hissettiriyor!

 

 

 

Sevgili NHMAG okurları, Erkek Arkadaşınızla Nasıl Sarılırsınız? yazımızı beğendiyseniz, Sağlık, Güzellik, Estetik, Yaşam, Pilates, Yoga, Fitness, Makyaj, Yaşam, İlişkiler, Diş Estetiği, Dermatoloji, Cilt Bakımı, İncelme, Zayıflama, Meditasyon, Beslenme, Diyet gibi Kadın ve Yaşam haberleri için NHMAG’ı takip edebilir ya da google üzerinden farklı aramalar da yapabilirsiniz…

Erkek Arkadaşınızla Nasıl Sarılırsınız?

YORUMLAR

WORDPRESS: 0